“Απατεώνες που κοροϊδεύουν τον κόσμο…”

Χηνίτσα Η Ταβέρνα της Γιαγιάς
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Το χειρότερο να σου παίρνει παραγγελία ο μάγκας - υπεύθυνος της δεκαετίας του 80´ και να σου λέει ότι έχει πελαγίσια τσιπουρα 1200kgr και να σου τη χρεώνει 1650kgr και μετά να σου λέει ότι έκανε λάθος!!! Φυσικά ΔΕΝ προσφερθηκε καν να διορθώσει τον λογαριασμό!!! Απατεώνες ανεπιφύλακτα μακριά…

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, MyrtoV9

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο.Εξαιρετικη τοποθεσια πανω στην θαλασσα. Γρηγορη εξυπηρετηση αλλα οταν τελειωσαμε το φαγητο δεν θα ρωτησαν για επιδορπιο η φρουτο, μας μαζεψαν αμεσως το τραπεζι κ μας εφεραν τον λογαριασμο με μεγαλη βιασυνη σαν να ηθελαν να φυγουμε αμεσα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, kostas_th_D
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2021

Λόγω της εγγύτητας με το ξενοδοχείο που μέναμε επιλέξαμε να πάμε για φαγητό στην τύχη. Οι εντυπώσεις είναι διχασμένες. Σαν τοποθεσία είναι πραγματικά πολύ καλή. Η μουσική υπόκρουση την ημέρα που πήγαμε λειτουργούσε βοηθητικά σε λογική ένταση. Είχε αρκετό κόσμο το οποίο επίσης ήταν λογικό ένεκα της ώρας. Τα μέτρα COVID σε γενικές γραμμές εφαρμοζόντουσαν πλημμελώς (με πολύ επιείκεια) ή και καθόλου. Αν και έχει περάσει καιρός από τότε που το επισκεφθήκαμε μας έκαναν εντύπωση ορισμένα πιάτα τα οποία παρά ήταν απογοητευτικά και επίσης για τα δικά μας δεδομένα ο λογαριασμός ήταν υπερβολικά υψηλός. Δεν έχουμε την πρόθεση να δώσουμε εξήγηση, εξάλλου επιλογή μας ήταν να πάμε αλλά σίγουρα για μας δεν αρκεί μόνο μια όμορφη τοποθεσία

1  Ευχαριστούμε, LoukasPap
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση σε ένα μοναδικό τοπίο που παρόμοιο του δεν υπάρχει. Το φαγητό είναι υπέροχο , φρέσκο ψάρι αλλά και τοπικές γεύσεις συνδυάζονται μοναδικά.... η καλύτερη επιλογή για τις καλοκαιρινές σας διακοπές

Ευχαριστούμε, DespinaDimotsi
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό μέρος.Υπέροχη τοποθεσία φαγητό πολύ καλό εξυπηρέτηση πολύ καλή και γρήγορη
Ολα ήταν υπέροχα και για μεσημέρι
Και για βράδυ.Η τιμή λίγο τραβηγμένη .Θα ήθελα όμως να ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, Quest66992175148

Χηνίτσα Η Ταβέρνα της Γιαγιάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Χέλι, Περιοχή Αργολίδας

Χηνίτσα Η Ταβέρνα της Γιαγιάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!