Nikolas "focus"
Αθήνα, Ελλάδα

ΟΡΓΆΝΩΣΗ 5 ΑΣΤΕΡΙΏΝ

Κριτική για: AKS Porto Heli
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 9 Μαΐ 2024
Εντυπωσιακή η οργάνωση του ξενοδοχείου. Ευγενέστατοι, χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί όλοι τους, από την υποδοχή,το εστιατόριο, τις καθαρίστριες μέχρι και τον κύριο που έβαφε μικρές ατέλειες που σε άλλες περιπτώσεις πρέπει να πέσει ο τοίχος για να ασχοληθούν. Στην παιδική χαρά υπήρχε ένα επικίνδυνο σημείο και την επόμενη μέρα είχε επιδιορθωθεί αν και χρειάζεται γενικά μια ανανέωση. Αξίζει να το επισκεφτείς πολλές φορές να απολαύσεις παροχές, θέα θάλασσα, παραλία, πισίνα, πολύ καλό φαγητό, ασφαλές υπόγειο πάρκινγκ, παιδική χαρά, παιδότοπος με αρκετές δραστηριότητες και όλα αυτα σε καλές τιμές. Σημαντικό....την ημέρα της Ανάστασης παιδικό μενού νωρίς το βράδυ. Τα δωμάτια άνετα, προσεγμένα με πολύ καλή καθαριότητα, αναπαυτικά στρώματα και εκεί πάλι κάθε μέρα νερά και μας περίμενε και ενα τσουρέκι με πασχαλινά αυγά. Τέλος το εστιατόριο κλέβει την παράσταση! Όλες τις ημέρες η ποικιλία, η ποιότητα, η γεύση, η οργάνωση ειδικά τις ημέρες της Ανάστασης και την ημέρα του Πάσχα με δώρο τα ποτά ήταν ότι καλύτερο έχω συναντήσει. Με όλα αυτά τα θετικά δεν δίνεις τόση σημασία στο wifi που είχε αρκετές φορές διακοπές ή ήταν πολύ αργό.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2024
Συμβουλή: Μην χάσετε τον μπουφέ στο εστιατόριο
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 10 Μαΐ 2024
Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμησή σας προς το Ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για την βαθμολογία και αξιολόγηση των υπηρεσιών μας.
Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας, ώστε να προσπαθούμε πάντα για την παροχή των βέλτιστων υπηρεσιών.
  • ZenHotels.com
Πισίνα
2.0 χλμ. από AKS Porto Heli
Πόρτο Χέλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2024 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά όλα!!! Επιλέξαμε το ξενοδοχείο για να περάσουμε το Πάσχα και πραγματικά όλα ήταν τέλεια!! Το Πασχαλινό γεύμα, το Αναστάσιμο Δείπνο, το πρωινό πεντανόστιμα!!!! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικότατο! Οι εξωτερικοί χώροι( πισίνα και κήποι) πανέμορφοι και προσεγμένη!!!!

Ευχαριστούμε, Pioneer49266821811
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2024

Κατ’ αρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση προς το Ξενοδοχείο μας και την διαμονή σας μαζί μας. Οι παρατηρήσεις σας έχουν ήδη καταγραφεί και θα ληφθούν υπ’ όψιν για το μέλλον. Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς, να λαμβάνουμε τα θετικά σχόλια σας. Σας ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2024

Εξαιρετικο ξενοδοχειο, υπέροχος χωρος, ευγενέστατο προσωπικο. Δωμάτια ανετα με ολες τις ανεσεις. Παρκινγκ μεγαλο και ευρυχωρο.
Μεγάλη ποικιλία σε φαγητό και ταυτόχρονα ποιοτικο. Πισινα πεντακαθαρη, μεγαλη και μικρη. Η θαλασσα ακριβως απο κατω . Με τα ποδια φτανεις στο κεντρο .

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, alicevlas17

Κατ’ αρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση προς το Ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για την βαθμολογία των υπηρεσιών μας. Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας. Σας ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2024 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, πολύ περιποιημένοι και καθαροί όλοι οι χώροι, εσωτερικοί και εξωτερικοί, με περιποιημένους κήπους και όμορφα λουλούδια.
Το δωμάτιο πολύ ωραίο, καθαρό και με πολύ ωραία θέα θάλασσα.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το πρωινό επίσης εξαιρετικό, με πάρα πολλές επιλογές παρότι το ξενοδοχείο δεν είχε ακόμα πολύ κόσμο γιατί ήταν αρχή της σεζόν, δεν έλειπε τίποτα από τον μπουφέ, είχε μεγάλη ποικιλία.
Περάσαμε πολύ όμορφα, το απολαύσαμε, οι παροχές ήταν υψηλού επιπέδου. Σίγουρα θα ξαναπάμε με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστούμε, maxdimk

Σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση προς το Ξενοδοχείο μας. Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα θετικά σχόλια των αξιότιμων επισκεπτών μας. Σας ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2023

Φοβερό ξενοδοχείο!
Πεντακάθαρο !
Το φαγητό υπέροχο.
Απίστευτα ευγενικό και εξυπηρετικό το προσωπικό.
Ήτανε οι πιο ωραίες κ ξενοιαστεσ διακοπές που έχουμε κάνει με το παιδί μας.
Θα το επισκεφτούμε ξανά το Σεπτέμβριο μαζί με άλλα δύο ζευγάρια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να το επισκεφτούν οπωσδήποτε! Αξίζει από όλες τις απόψεις Για ξεγνοιστες και ξεκούραστές διακοπές!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, 80elenis
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2023

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμησή σας προς το Ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για την βαθμολογία και αξιολόγηση των υπηρεσιών μας .Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα θετικά σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας.
Σας ευχόμαστε καλό φθινόπωρο και σας περιμένουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σε ένα από τα Ξενοδοχεία μας.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία, wi-fi σε όλους τους χώρους με πολύ καλό σήμα, πολύ καλό πρωινό αλλά και πολλές επιλογές για δείπνο αλλά και μεγάλη ποικιλία σε επιδόρπια,το kids club με πολλές ενδιαφέρουσες δραστηριότητες. Λίγο παραπάνω οργάνωση στο σερβις στην πισίνα χρειάζεται (μένουν τραπεζάκια αμάζευτα για ώρες με φαγητά και στις ξαπλώστρες μένουν πετσέτες του ξενοδοχείου παρατημένες και μαζεύονται όταν κλείνει η πισίνα) αλλά το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Άννα Χ