Eleni S

Η καλύτερη διαμονή ever!!!!!

Κριτική για: AKS Porto Heli
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 24 Αυγ 2023
Φοβερό ξενοδοχείο!
Πεντακάθαρο !
Το φαγητό υπέροχο.
Απίστευτα ευγενικό και εξυπηρετικό το προσωπικό.
Ήτανε οι πιο ωραίες κ ξενοιαστεσ διακοπές που έχουμε κάνει με το παιδί μας.
Θα το επισκεφτούμε ξανά το Σεπτέμβριο μαζί με άλλα δύο ζευγάρια.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Συμβουλή: Να το επισκεφτούν οπωσδήποτε! Αξίζει από όλες τις απόψεις Για ξεγνοιστες και ξεκούραστές διακοπές!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 30 Αυγ 2023
Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμησή σας προς το Ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για την βαθμολογία και αξιολόγηση των υπηρεσιών μας .Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα θετικά σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας.
Σας ευχόμαστε καλό φθινόπωρο και σας περιμένουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σε ένα από τα Ξενοδοχεία μας.
    177 €
  • Agoda.com
2.0 χλμ. από AKS Porto Heli
Πόρτο Χέλι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία, wi-fi σε όλους τους χώρους με πολύ καλό σήμα, πολύ καλό πρωινό αλλά και πολλές επιλογές για δείπνο αλλά και μεγάλη ποικιλία σε επιδόρπια,το kids club με πολλές ενδιαφέρουσες δραστηριότητες. Λίγο παραπάνω οργάνωση στο σερβις στην πισίνα χρειάζεται (μένουν τραπεζάκια αμάζευτα για ώρες με φαγητά και στις ξαπλώστρες μένουν πετσέτες του ξενοδοχείου παρατημένες και μαζεύονται όταν κλείνει η πισίνα) αλλά το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Άννα Χ
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2023

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμησή σας προς το Ξενοδοχείο μας και για τον χρόνο που διαθέσατε για την βαθμολογία και αξιολόγηση των υπηρεσιών μας.
Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας, ώστε να προσπαθούμε πάντα για την παροχή των βέλτιστων υπηρεσιών.

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο!Πήγαμε έξι μέρες οικογενειακώς και ξεκουραστήκαμε.
Εύκολη πρόσβαση,υπόγειο parking.
Το Πόρτο Χέλι δίπλα ακριβώς, πηγαίνεις με τα πόδια.Τα δωμάτια άνετα ,πεντακάθαρα με ωραίο sea view ,ευγενικό προσωπικό,φοβερό Wi-Fi,άριστο πρωινό και βραδυνό.Η μόνη παρατήρηση είναι η χρέωση 2€ του μπουκαλιού νερού στο βραδυνό, ενός αγαθού που πρέπει να προσφέρεται δωρεάν.Αυτό όμως δεν μειώνει καθόλου την αξία και την αίγλη του ξενοδοχείου,το οποίο στο σύνολό του είναι πεντάστερο για μένα.Φυσικά και θα πηγαίναμε ξανά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν πάτε στην ευρύτερη περιοχή στο πόρτο Χέλι ,οπωσδήποτε διαλέξτε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο!Θα περάσετε υπέροχα!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, _D3148QQ
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2023

Κατ’ αρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση προς το Ξενοδοχείο μας και την διαμονή σας μαζί μας. Οι παρατηρήσεις σας έχουν ήδη καταγραφεί και θα ληφθούν υπ’ όψιν για το μέλλον. Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς, στην οικογένεια των AKS Hotels να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για τα μέλη της ομάδας μας. Σας ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι σε ένα από τα ξενοδοχεία μας!

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2023

Έκανα μασάζ με τον Γιάννη απίστευτη εμπειρία και πολύ καλή εξυπηρέτηση, το προσωπικό του ξενοδοχείου πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό το συνιστώ ανεπιφύλακτα ειδικά για μια οικογένεια διοτι είναι βολικό που εχει και την θαλασσα απο κάτω ακριβώς

Ευχαριστούμε, Culture27452429156
Ο/η AKS Hotels, Sales του AKS Porto Heli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2023

Για εμάς είναι ιδιαίτερη χαρά να λαμβάνουμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις των αξιότιμων επισκεπτών μας.

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2023

Υπέροχο ξενοδοχείο πεντακάθαρο το προσωπικο φιλικό και εξυπηρετικό!!!Η διαμονή μας ήταν φανταστική!!!Δοκιμασαμε και τις υπηρεσίες μασάζ και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι!!!!Μειναμε τόσο πολύ ευχαριστημένοι που αποφασίσαμε να κάνουμε και τις υπόλοιπες διακοπές μας εδώ!!!

Ευχαριστούμε, Eva C

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση προς το Ξενοδοχείο μας και την διαμονή σας μαζί μας. Οι παρατηρήσεις σας έχουν ήδη καταγραφεί και θα ληφθούν υπ’ όψιν για το μέλλον. Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς, στην οικογένεια των AKS Hotels να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για τα μέλη της ομάδας μας. Σας ευχαριστούμε θερμά για άλλη μια φορά και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι σε ένα από τα ξενοδοχεία μας!

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2023

Δωμάτιο, εγκαταστάσεις, πισίνα, τοποθεσία, εξαιρετικά. Καθαριότητα άρτια. Προσωπικό ευγενεστατο. Πρωινό πλούσιο, αλλά όχι καλά μαγειρεμένο και με όχι τόσο καλά υλικά. Ο βραδυνος μπουφές φτωχός και μέτριος για τα 20 ευρώ ανά ατομο. Η τιμή τίμια για την προσφορά. Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, Passenger321502