Travelocity
Orbitz.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2021

Το κατάλυμα βρίσκεται 15΄ με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο με κουζίνα για όποιον θέλει να μαγειρέψει. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, φιλικό και πρόθυμο. Αρνητικό η έλλειψη ηχομόνωσης τουλάχιστον όσον αφορά δωμάτιο στο ισόγειο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, tzoakos
Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2021

Εξαιρετική επιλογή. Η τοποθεσία του είναι πολύ βολική μιας και δεν είναι μέσα στην βαβούρα και είσαι μόλις 8 λεπτά από το κέντρο με τα πόδια. Καθαρά και φωτεινά δωμάτια. Εξαιρετική σχέση ποιότητας τιμής. Ευγενέστατοι και φιλικοί ιδιοκτήτες. Μείναμε εκεί το προηγούμενο Σαββατοκύριακο κι αν και ο καιρός δεν ευνόησε μπάνιο στην παραλία, οι ιδιοκτήτες μας κατηύθυναν πως να περάσουμε καλύτερα τον χρόνο μας στο Πορτοχέλι. Και κάτι που μας χαροποίησε ιδιαίτερα ήταν πως τα όλα τα μέτρα προστασίας τηρούνται κατά γράμμα. Δεν νιώσαμε ούτε μια στιγμή ανασφάλεια. Το συστήνω ανεπιφύλλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, _N9855YZ
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση, καθαριότητα, μεγάλα δωμάτια με σωστή διαρρύθμιση, σε ήσυχο μέρος πολύ κοντά στο κέντρο. Άνετα θα είναι η πρώτη επιλογή μου στην επόμενη επίσκεψή μου στην περιοχή. Στα συν το δωρεάν πάρκινγκ

Ευχαριστούμε, kyboukouk
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020

Τα δωμάτια ξεπερνούν κάθε προσδοκία. Πολυ καλή διακόσμηση,άνεση, πεντακάθαρα, επαρκή σε όλες τις παροχές.Οι υπεύθυνοι πολύ εξυπηρετικοί. Λόγω της περιόδου που διανύουμε, όλα τα μέτρα προστασίας τηρούνται κατά γράμμα. Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι και σίγουρα στο μέλλον θα το προτιμήσουμε ξανά !

Ευχαριστούμε, Mariagiann88
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία δωμάτια με πολύ ωραίο στυλ σαν παλιό ιταλικό, το προτείνω εντελώς για ανθρώπους που πάνε στο πόρτο Χέλι πιο πολύ κι απ’το akse hotel επειδή είναι τόσο ωραίο, είχε και όλου καλό πρωινό και πολύ ευγενικούς ξενοδόχους

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, coolcoolpancakes