Priceline
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017

Ο ξενώνας ήταν πεντακάθαρος, η θέα προς τον κάμπο της καρδίτσας ανεμπόδιστη, το δωμάτιο ευρύχωρο και με όλα τα κομφορ. Μόνη παραφωνία το ανύπαρκτο σήμα ιντερνετ στο τελευταίο δωμάτιο του πρώτου ορόφου. Πάντως οι εξυπηρετικότατοι και ευγενέστατοι ιδιοκτήτες μου πρότειναν αλλαγή δωματίου προς τιμήν τους.

Συμβουλή για το δωμάτιο: διαλέξτε ενα δωματιο κοντα στη ρεσεψιον για να εχετε καλό σημα ιντερνετ
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, gus p
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2016

Είναι πραγματικά από τους ξενώνες που θα μας μείνουν για διάφορους λόγους! ο κ.Γιώργος και η κα.Μαρία, ένα ζευγάρι γλυκομίλητων και πολύ ευγενικών ανθρώπων που από την πρώτη στιγμή μας συμπεριφέρθηκαν ως πολύτιμοι φίλοι τους! μας έκανε μεγάλη εντύπωση το ότι για να μας δείξουν έναν πιο σύντομο δρόμο (που μας βοήθησε πολύ στις μετακινήσεις μας το τριήμερο), ο κ.Γιώργος μπήκε στο Ι.Χ. του και μας πήγε 2-3 χλμ μέχρι να μας βγάλει εκεί που έπρεπε (και το έκανε με μεγάλη χαρά!!!). Καθόλη τη διάρκεια του 3ημέρου, απολαύσαμε την παρέα τους και τις επικοινωνίες που είχαμε μαζί τους!

Το δωμάτιο πεντακάθαρο (από τα πιο καθαρά που έχουμε δει ποτέ) με όλες τις ανέσεις (ψυγείο, κουζινάκι κλπ), πολύ άνετο και γενικά μια πολύ ήσυχη περιοχή, όπου ¨ξεφεύγει" κάποιος...

Γενικά, το χωριό είναι στην ΝΑ πλευρά της λίμνης και δεν έχει καταστήματα/υποδομές. Για κάποιους που δεν τους νοιάζει να κάνουν και λίγες βόλτες με το όχημά τους είναι ιδανικό γιατί έχει φοβερή ησυχία. Το φράγμα απέχει 10', το Νεοχώρι 20' και τα Καλύβια Πεζούλας 25'.

Το κόστος σε σχέση με τις υπηρεσίες και την συμπεριφορά άριστο, το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, petroskthess