“Καλό φαΐ σε καλή τιμή!”
Κριτική για: Νιαο

Νιαο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικά παϊδάκια, κοντοσούβλι και λουκάνικα!
Πατάτες τηγανιτές στο χέρι.. πολύ νόστιμες!
Όμορφο απλό και παραδοσιακό περιβάλλον.
Ευγενικό προσωπικό!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, cnoiprocs

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Δεν ηταν η πρώτη φορά που πήγαμε και φάγαμε πολύ καλά και οικονομικά!!!!Παρόλο που έχει ενα θέμα με την πρόσβαση στο χωρίο(στενοι δρομοι)Αξίζει να πας να φας σε αυτό το μαγαζακι!!Άνθρωποι ευγενικοί με πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση!!!Τρομερές γεύσεις στα κρέατα και κάλο κρασι. Τέσσερις καλές μερίδες φαγητό,σαλάτα ,ορεκτικά και κρασί. Όλα αυτά 42ευρω,Ουτε στα μερη μας δεν έχουν τέτοιες τιμές!!!Πήραμε τηλεφωνώ μας κράτησε τραπέζι,όλα πολύ ωραία!!Ραντεβού τον Μάιο με τους αγώνες!!!

1  Ευχαριστούμε, Aris S
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Κοντοσουβλι καλο, παιδακια ε-κπλη-κτι-κα,κοκορετσι ΤΕΛΕΙΟ, αξιζει τον κοπο η αποσταση απο Μετσοβο, εγκαιρη προσελευση γιατι ειναι μικρη ταβερνουλα με πολυ κοσμο που γνωριζει και κατευθυνεται προς τα εκει γιατι θελει να φαει καλα.Καλες μεριδες και οικονομικες τιμες, αριστη εξυπηρετηση ειναι must ενα τραπεζωμα εκει και ωραια θεα.Δυσκολη προσβαση στο χωριο και παρκινγκ ακομα πιο δυσκολο

Ευχαριστούμε, Sakis M
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σπιτικό φαγητό με απίστευτα κρέατα. Πολύ οικονομικό. Ευγενέστατοι και πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες. Πολύ απλό περιβάλλον όπως μια απλή ταβερνούλα του χωριού.

Ευχαριστούμε, Dimitris M
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθηκαμε εκει καθως το εστιατοριο που μας ειχαν προτεινει δεν ειχε διαθεσιμο τραπεζι, σιγουρα δεν μας γεμισε το ματι σαν περιβαλλον αλλα οι μυρωδιες που αναδυονταν μας δελεασαν κι ετσι και μπηκαμε. Μας καλωσορισαν εγκαρδια και μας βολεψαν αμεσως.. Ο καταλογος μικρος και προφορικος αλλα δεν χρειαζονται πολλα πολλα γιατι τελικα δοκιμασαμε ντοπιο θεσπεσιο σπιτικο φαγητο φτιαγμενο με μερακι.. Σαγανακι, πολιτικη, παϊδακια γαλακτος, κοντοσουβλι και δικο τους μπρουσκο κρασι ολα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ! Μπραβο τους για την διατηρηση της παραδοσιακης κουζινας σε ενα κατ'εξοχην τουριστικο
μερος.

Ευχαριστούμε, Olga H

Νιαο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέτσοβο, Περιοχή Ιωαννίνων

Νιαο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!