Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/09/21
Travelocity95 $
Orbitz.com95 $
Destinia.com114 $
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο ξενοδοχείο καταπληκτικές εγκαταστάσεις υπέροχο φαγητό καταπληκτικό σέρβις υπέροχο μπαρ με τρομερά κοκτέιλ τέλεια δωμάτια με υπέροχη θέα. ένα πολυ ωραίο ξενοδοχείο να περασεις υπέροχες διακοπές.

Ευχαριστούμε, 647mixalist
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο πολύ κοντά στη παραλία του Αγίου Γεωργίου, με φανταστική θέα, πολύ νόστιμα φαγητά και καθαρό εστιατόριο, καταπληκτικό σέρβις καθαρα δωμάτια και ένα υπέροχο pool bar με πολύ ωραία θέα και φοβερά πάρτυ και κοκτέιλς.

Ευχαριστούμε, _L9705RY
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο με καταπληκτική θέα και πανέμορφο ηλιοβασίλεμα.
Τα δωμάτια φανταστικά και πολύ καθαρά.
Μεγάλο εστιατόριο πολύ καθαρό και φιλόξενο περιβάλλον από το προσωπικό.
Άψογο service..
Ποικιλία και νόστιμο φαγητό.
Όμορφα φυτά και περιποιημένα.
Πολύ κοντά στην παραλία Αγίου Γεωργίου.
Το pool bar διοργανώνει συχνά party για χορό με φοβερά cocktail δίπλα στην πισίνα.
Έμεινα πολύ ευχαριστημένος και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ.

Ευχαριστούμε, _Q3280TQ
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο ξενοδοχείο τρομερή θέα τα δωμάτια πάντα πεντακάθαρα,τα λουλούδια πάντα περιποιημένα,τα φαγητά πολύ ωραία και νόστιμα, πολύ καθαρό εστιατόριο απο τούς σερβιτόρους όπως και πολύ καλό σέρβις το pool bar τέλειο με απίστευτα κοκτέιλ και φανταστική θέα.. συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, manolis m
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021

Μείναμε πέρσι με τον σύζυγο μου. Περάσαμε υπέροχα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε υπέροχη τοποθεσία,το προσωπικό φιλικό και πρόθυμο παντα να σε εξυπηρετήσει. Το φαγητό επίσης εξαιρετικό. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 945aggelikik
Ο/η Brilliant Hotel, Guest Services / Front Office του Porto Demo Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

ευχαριστώ πολύ για την κριτική σας. Είμαστε τόσο ευχαριστημένοι που απολαύσατε τις διακοπές σας μαζί μας