Trip.com
Travelocity
Snaptravel
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν ονειρική, η σύντροφος μου ξετρελάθηκε με το μέρος, πισίνα μπαρ κτλπ. Το φαγητό ήταν για όλα τα γούστα και πεντανοστιμα για τα γλυκά απλά δεν έχω λόγια!!!! Το δωμάτιο ήταν καθαροτατο αστραφτε. Τα παιδιά του ξενοδοχείου πάντα ήταν ευγενικοί και μας εξυπηρετουσαν ταχύτατα. Ένα μεγάλο μπράβο!!! Θα σας ξαναδούμε του χρόνου.

Ευχαριστούμε, Giannishh
Ο/η Brilliant Hotel, Ιδιοκτήτης του Porto Demo Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Δεκεμβρίου 2020

Aγαπητέ κ.Γιάννη,

Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να μας γράψετε αυτή την υπέροχη κριτική. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που είχατε μια ομορφη διαμονή με την σύντροφο σας , και ελπίζουμε η επίσκεψή σας να επαναληφθεί..
Τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας είναι καλοδεχούμενα, και θα σιγουρευτούμε να τους το αναφέρουμε για να είναι σίγουροι πως οι προσπάθειες και το καθημερινό τους χαμόγελο έχει ανταπόκριση.

Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2020

Επισκευτικαμε το ξενοδοχείο με τον σύντροφο μου και μείνανε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Το δωμάτια και όλοι οι χοροί ήταν πεντακαθαροι. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμω να μας εξηπηρετησουν. Το φαγητό είχε μαγαλη ποικιλία για όλα τα γούστα και ήταν νοστιμότατο. Ευχαριστούμε πολύ πολύ και εννοείτε ότι θα έρθουμε και του χρόνου!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, amaliage

Aγαπητή κ.Αμαλία,
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα ευγενικά σας λόγια όσο για το ξενοδοχείο μας, τόσο και για το προσωπικό μας! Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που το φαγητό μας ήταν της αρεσκείας σας,Εκτιμούμε πολύ την επιλογή σας να μας επισκεφθείτε, και θα ήταν τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε διακοπές με τον άντρα μου και το παιδάκι μας τον Αύγουστο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την φροντίδα του ξενοδοχείου. Άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό, ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο, και εύγευστο φαγητό. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, OlympiaMpharm
Ο/η Brilliant Hotel, Owner του Porto Demo Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2020

Aγαπητή κ. Ολυμπία,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια.Είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένοι από την επίσκεψη σας στο Ξενοδοχείο μας και ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία. Ήταν ότι αναζητουσαμε για ήρεμες διακοπές. Ειδική μνεία στον αεικινητο κ.Γιωργο Διαμαντοπουλο που ήταν πάντα παρών σε κάθε μας επιθυμία. Εύγε! Ένας από τους λόγους που θα σας επισκεφτούμε ξανά! Ευχαριστούμε '

Ευχαριστούμε, Camper498321
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο σε ένα πανέμορφο σημείο της Κέρκυρας.όλοι τους απίστευτα εξυπηρετικοί..Ο διευθυντής του ξενοδοχείου ευχάριστος και πρόθυμος να βοηθήσει σε κάθε "παραξενιά"μας,το προσωπικό ευχάριστο,και ο Σεφ όλο φαντασία με απίστευτες δημιουργικές νοστιμιές!!
Ενα ξενοδοχείο που το προτείνουμε ανεπιφύλακτα όλη η παρέα και μια υπόσχεση πως θα ξανάρθουμε...Καλή συνέχεια στο καλοκαίρι μας!!!

Ευχαριστούμε, noeeleni