Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα εκπληκτικό ξενοδοχείο σε ένα πανέμορφο σημείο της Κέρκυρας.όλοι τους απίστευτα εξυπηρετικοί..Ο διευθυντής του ξενοδοχείου ευχάριστος και πρόθυμος να βοηθήσει σε κάθε "παραξενιά"μας,το προσωπικό ευχάριστο,και ο Σεφ όλο φαντασία με απίστευτες δημιουργικές νοστιμιές!!
Ενα ξενοδοχείο που το προτείνουμε ανεπιφύλακτα όλη η παρέα και μια υπόσχεση πως θα ξανάρθουμε...Καλή συνέχεια στο καλοκαίρι μας!!!

Ευχαριστούμε, noeeleni
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Ήταν όλα υπέροχα! Τα υγειονομικά πρωτόκολλα τηρούνταν κατά γράμμα! Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα, όπως και όλοι οι χώροι! Εξαιρετική τοποθεσία! Πολύ φιλικό το προσωπικό και ο κύριος Γιώργος η ψυχή του ξενοδοχείου!

Ευχαριστούμε, Άρτεμις Μ
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

καθαροι χωροι εξαιρετικη διαμονη εξαιρετικες παροχες τελειες παραλιες εξαιρετικο τοπιο υπεροχοι ανθρωποι εξερετικη φιλοξενεια εξερετικη εγυπηρετηση απολαυστικο φαγητο ανετοι χωροι το προσωπικο τηρουσε τα μετρα ασφαλειας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωματιο με υσηχεια και θεα
Ευχαριστούμε, spirosm479
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Η εξυπηρέτηση στο μπαρ ειναι άψογη... Οι άνθρωποι εκεί πολύ ευγενικοι... Όλα καθαρά και πανέμορφα.. Είναι η πρώτη φορά που δεν είχα κανένα απόλυτος παράπονο... Περάσαμε τέλεια εγώ και η οικογένεια μου... Ideal για οικογένειες ζευγάρια.... Ήταν τέλεια!

Ευχαριστούμε, elizah698
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικη εμπειρια οι διακοπες μας στο ξενοδοχειο...πολυ φιλικο πρωσοπικο(ξεχωρισαμε το σεφ Αντωνη κ τον κυριο Γιωργο)πεντακαθαροι χωροι κ πραγματικα νιωθεις πολυ ασφαλής....πολυ καλη κ η τοποθεσια..!!recomend!!

Ευχαριστούμε, mrpetr