“Πολύ νόστιμο φαγητό και πολύ καλή εξυπηρέτηση!”
Κριτική για: Μουριές

Μουριές
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022

Εγώ και η παρέα μου μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το φαγητό, την εξυπηρέτηση και τον χώρο. Βέβαια δεν ήταν εκεί ο Γιώργος για να τον γνωρίσουμε, αλλά δεν πειράζει γιατί θα το επισκεφτούμε ξανά σύντομα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, W8175KL_

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τα κρέατα που επιλέξαμε ήταν πολύ ωραία ψημένα και μαριναρισμένα. Και τα συνοδευτικά όλα περιποιημένα. Το προσωπικό χεμογελαστό και φιλικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, georginacP7816JX
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

υπέροχο φαγητό με μεγάλες μερίδες και καθαρος χώρος. . Μια από τις καλύτερες επιλογές στην Κλειτορια.

Ευχαριστούμε, X887KP_
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2022

Επισκέφτηκα το μαγαζί και έμεινα ικανοποιημένη και εγώ και οι φίλοι μου!!! Το καλύτερο φαγητό σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με προσιτές τιμές !! Το συστήνω ανεπιφύλακτα ❤️Μπραβο σας

Ευχαριστούμε, hlianantounh_1
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό σε πολύ προσιτές τιμές! Το προσωπικό ευγενέστατο και το μαγαζί πεντακάθαρο. Μείναμε 5 μέρες στην περιοχή και δυστυχώς το ανακαλύψαμε την προτελευταία μέρα. Πήγαμε 2 συνεχόμενες φορές και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα. Θα το επισκεφτούμε ξανά σύντομα!

Ευχαριστούμε, Sophia R

Μουριές: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλανητέρο, Περιοχή Αχαΐας

Πλανητέρο, Περιοχή Αχαΐας

Μουριές: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!