Tripadvisor

Κριτική για: Beerology

Beerology
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Ωραίο μαγαζί με καλή εξυπηρέτηση και ατμόσφαιρα. Οι τιμές κάπως τσιμπημένες αλλά οι μερίδες καλές. Μεγάλη ποικιλία σε μπύρες. Οι δυο που παραγγείλαμε ήταν πολύ καλές. Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Foteini V

Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με τη σύζυγο μου το εν λόγω κατάστημα έτσι για να πάμε σε κάτι διαφορετικό. Ξεκινώντας οι μπίρες του καταλόγου που ζητήσαμε (3 διαφορετικές διαδοχικά) δεν υπήρχαν και εν τελεί πετύχαμε δυο που είχαν, παραγγείλαμε μια πατατοσαλάτα και ένα μπέργκερ με διπλό μπιφτέκι. Αφήνοντας πίσω μας το γεγονός πως μας ρώτησαν από 2-3 φορές τι είχαμε παραγγείλει αφού την παραγγελία δεν την κατέγραψαν κάπου ήρθε η πατατοσαλάτα (ήταν τίμια) και μετά το μπέργκερ. Ας αφήσουμε πίσω και το γεγονός ότι δεν είχαν φέρει μαχαίρια για να το κόψουμε και το ζητήσαμε δυο φορές ήρθε η μεγάλη ώρα να το φάμε. Αφού το κόψαμε διαπιστώσαμε πως ήταν ωμά τα μπιφτέκια (όπως φαίνεται και στη φωτό) και φυσικά ζητήσαμε στη σερβιτόρα να το πάρει. Αφού μας ζήτησε συγγνώμη, ρώτησε αν θελουμε να ενημερώσει (!) ότι είναι ωμά και αν θελουμε να μας φέρει άλλο. Φυσικά δε θέλαμε τίποτα παρά να πληρώσουμε κ να φύγουμε. Όταν ήρθε ο λογαριασμός μας ζητήθηκαν 30,30 €. Φυσικά είχαν συμπεριλάβει και το μπέργκερ. Έπρεπε να τους πούμε πως δεν το πληρώνουμε. Εν τελει πληρώσαμε 19,30 € και μας έφεραν μια απόδειξη αξίας 12,50€. Γενικά δε γράφω κριτικές αλλά θεωρώ πως οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι και για αυτό μπήκα στον κόπο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 469vasilisv
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος με συμπαθητικά κρέατα και μεγάλη ποικιλία στις μπύρες. Αν πάτε καλοκαίρι και θέλετε τη μεγάλη συσκευασία μπύρας με την κανουλα, που είναι πολύ εντυπωσιακή θέλει προσοχή γιατί μας ζεστάθηκε γρήγορα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Maria N
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2019

ΦΑΓΑΜΕ πολυ γκουρμε σαλατες και φαγητα, με μπυρες ελληνικες και ξενες, με πολυ κοσμο και μουσικη τα σαββατοκυριακα, αλλα περισοοτερη ησυχια τις καθημερινες! πολυ καλο σερβις, εγγυημενη ποιοτητα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, lenaioann
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσια: εξαιρετικη
Μουσικη/διακοσμηση: εξαιρετικη
Φαγητο: οτι χειροτερο εχουμε φαει
Προσωπικο: μετριο. Η υπαλληλος δεν γνωριζε της μπυρες

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 757katerinab

Beerology: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Beerology: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!