“Αξιόλογο wine restaurant”

Κλείστε τραπέζι
Ή
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021

Με ευχάριστη έκπληξη αυτό το wine restaurant στην Ηλιούπολη. Μεγάλη ποικιλία κρασιών και ικανοποιητικός κατάλογος φαγητών. Αποκάλυψη οι ποικιλία τυριών και αλλαντικών. Όμορφος προσεγμένος χώρος και καλές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
3  Ευχαριστούμε, byfoodandtravel

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2021

Καταπληκτικό μαγαζί είτε για ποτό είτε για φαγητό. Πήγαμε με τη παρέα μου και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τις γεύσεις ακι από την εξυπηρέτηση. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό και πρόθυμο να λύσει οποιαδήποτε απορία. Σίγουρα θα ξανά πάω

Ευχαριστούμε, nikosl679
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2021

Ενα μεγαλο μπράβο στο team. Ωραιο φαγητο με ωραίες γεύσεις, μεγαλη λιστα κρασιών και εξαιρετικο σερβις...

Ευχαριστούμε, pauloss219
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2021

Εξαιρετικό φαγητό σούπερ εξυπηρέτηση και φοβερή ατμόσφαιρα, συστήνω!!!
Επίσης και ο κατάλογος σωστός χωρίς πολλά πολλά για να μην μπερδεύεσαι.

Ευχαριστούμε, demosm347
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2021

Καταπληκτικό φαγητό τρομερός χώρος και απίστευτη ποικιλία από κρασιά. Μείναμε υπέρ ευχαριστημένοι και θα ξαναπάμε σιγουρα

Ευχαριστούμε, F1050IW_

Λιάτικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λιάτικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!