“Το καλυτερο ψητοπωλειο των νοτίων προαστίων της Αθηνας !!”
Κριτική για: Ο Γιώργος

Ο Γιώργος

Εξαιρετικο μερος εξαιρετικοι ανθρωποι και εξαιρετικο φαγητο ...κανουμε αρκετα χιλιομετρα για να φαμε σωστα και ωραια.Το συγκεκριμενο μαγαζί είναι ίσως το καλυτερο όλων των νοτίων προαστίων της Αθήνας, έιναι πολύ καθαρό και το φαγητό άψογο (πήραμε μια μερίδα γύρου η οποία ήταν πλούσια δηλαδή είχε πολύ σαλάτα και πολύ γύρο) , το προσωπικό πολύ ευγενικό και οι τιμές καλές και ο χρόνος.

Ευχαριστούμε, 619yannisi

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μύριζαν τα κρέατα ακόμα και το κοτόπουλο είτε καλαμάκι είτε γύρος! Σε πολυ ωραιο σημειο αλλα πρεπει να φτιαξουν το φαγητο τους κατα πολυ! Η κοπελα που μας εξυπηρετησε πολυ ευγενικη!!!

5  Ευχαριστούμε, chriskyr
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Το χειρότερο σουβλάκι της πόλης...
Τα κρέατα μύριζαν κ δεν φάγαμε τίποτα...
Επιεικώς ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ...
Κρίμα γιατί πριν μερικά χρόνια ήταν αν όχι το καλύτερο ένα από τα καλά μαγαζιά της Ηλιούπολης...

Ευχαριστούμε, 252eugeniak
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο πάμε μόνο για την πλατεία και τα παιδιά. Δεν ξεχωρίζω κάτι ιδιαίτερα. Οι πίτες σουβλάκια μεγάλα

Ευχαριστούμε, AthensPetros
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Μόλις παρέλαβα μια παραγγελία με 5 τυλιχτα. Τα πάντα ήταν παγωμένα!Κρέατα, πατάτες, πίτες... Πήρα τηλέφωνο να τους ενημερώσω και μου είπαν ότι λόγω του χειμώνα είναι λογικό!!!! Ρώτησα τι μπορεί να γίνει και μου είπαν ότι εφόσον δεν μπορούν να πιστοποιησουν ότι όντως είναι κρυα δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Μετά από έντονη συζήτηση μου ανέφεραν αν θέλω επιστροφή χρημάτων και όταν μου έφεραν τά χρήματα ζήτησαν να πάρουν τα σουβλάκια από τα σκουπίδια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, diko76

Ο Γιώργος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ο Γιώργος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.