“Συμπαθητικός χώρος, καλή εξυπηρέτηση.”
Κριτική για: Crepe 'N Love

Crepe 'N Love
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ζεστός χώρος με καλή σχετικά εξυπηρέτηση. Οι κρέπες ήταν τυπικές χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πέραν των κλασσικών υλικών. Η σαλάτα που φάγαμε "έσωσε" λίγο την κατάσταση!

Ευχαριστούμε, PANAGIOTIS K

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παιδιά δε μπορείτε να στέλνετε κρέπες σπιτι παγωμένες. Έχω δώσει πολλές ευκαιρίες στο συγκεκριμένο μαγαζι... ωστόσο καθε φορα οι κρέπες έρχονται κρύες Και μοιάζουν με τσίχλα...
Δεν θα το ξαναπροτιμίσω.

Ευχαριστούμε, Maria G
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος ειναι πολύ ωραίος. Οι κρέπες πολύ μέτριες, γενικά δυο φορές έχουμε κάτσει και δεν περιέχουν πλούσιο υλικό.. χρειάζονται βελτίωση.. είναι πολύ άδειες και υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός.. απλά το μαγαζί είναι λίγο της μόδας σε κεντρικό σημείο..

Ευχαριστούμε, Maria C
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2017

Όμορφος χώρος, σε χαλαρό στυλ, για έξοδο με παρέα. Υπέροχα pancakes, με σωστή συνταγή & ψήσιμο. Σχέση ποιότητας/ποσότητας-τιμής, πολύ καλή. Φιλικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση. Το μόνο που μου φάνηκε λίγο περίεργο, ήταν ότι το μαγαζί δεν προσφέρει καφέ, αλλά η σερβιτόρα, προσφέρθηκε να μας φέρει καφέ από το διπλανό μαγαζί για να μας εξυπηρετήσει ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα, ειδικά για brunch/lunch.

Ευχαριστούμε, Kassiani Z
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επιτέλους και μια κρεπερι που σέβεται τις διατροφικές ιδιαιτεροτητες του πελάτη.
Έχοντας δυσανεξία στη γλουτεν
η , Έβλεπα τους φίλους μου να τρώνε κρεπες και εγώ στεναχωριομουνα.
Μέχρι που έπεσε ένα φυλλάδιο στα χέρια μου και διαβάζοντας ανακάλυψα πως η συγκεκριμένη κρεπερι χρησιμοποιεί αλευρι ζεας που είναι ειδικό για όλους εμάς που δεν μπορούμε να φάμε γλουτενη.
Τέλεια κρέπα με ποιοτικά υλικά
Είτε διαλέξετε αλμυρή είτε γλυκιά θα απογειωθειτε γευστικα.

Ευχαριστούμε, clairepoul

Crepe 'N Love: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Crepe 'N Love: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!