“Απλά τέλειο!!!!!!!!!!!!!!”

Κλείστε τραπέζι
Ή
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2016

Ενα καινούργιο ρεστωραν στην Ηλιουπολη σε εναν ήσυχο δρόμο, ιδιαίτερα καλαίσθητο με φωτεινα χρώματα και ευγενέστατους ανθρώπους.Οσο για τις γεύσεις δεν υπάρχουν λόγια!!Ευφάνταστα πιάτα με πειραγμένες θαλασσινές γεύσεις σε γκουρμέ αποχρώσεις.Πήραμε πράσινη σαλάτα με καπνιστό σολωμό και ντρέσιγκ εσπεριδοειδών πολύ καλή, ταραμασολάτα απίστευτη,καλαμαράκια με σώς ταρτάρ, γαρίδες με μπεικον και σώς γκουαταμόλε,κοντοσούβλι καλαμαράκια και κεμπάπ σουπιάς..Ο,τι γευτήκαμε απλά καταπληκτικό!!!! Ακόμα και το μπράουνι σοκολάτα τέλειο..Το σέρβις αμεσότατο και με χαμόγελο!Οι τιμές πολύ καλές για την ποιότητα.Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους που έφεραν στην περιοχή αυτή την γευστική αναβάθμιση!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 07EVI08

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

επισκεφτηκαμε το εστιατοριο μια βραδιά τρίτης με ενα φιλικο μου ζευγάρι
οι γευσεις δεν ηταν κακες αλλα για να γινω συγκεκριμένος δεν χορτάσαμε

παραγγειλαμε 3 ατομα ενω ειχαμε παει για φαι λιγα πραγματα για να δούμε αν μας άρεσαν και στο τελος να ξαναπαραγγειλουμε

πηραμε μια σαλάτα οκ
μια φαβα με χταποδι απο πανω
πολυ μικρη μερίδα
ενα Γαυρο τηγανητό που ενω φαινονταν πολύς στην πορεια διαπιστωσαμε οτι το μισο μπωλ ειχε λαχανικά απο κατω
Μια τηγάνια πεσκανδριτσας εμενα δεν μου αρεσε καθολου
και αυγα τηγανητα με πατατα κατω .Το καλύτερο πιατο
και ειπιαμε ούζο
δεν ξαναπαραγγειλαμε γιατι δεν ενθουσιαστηκαμε αλλα παράλληλα οι μεριδες ειναι αρκετα μικρες και για να χορτασουμε θα έπρεπε να παραγγειλουμε μαλλον ολο τον κατάλογο.
Γιαυτο και κατα την αποψη μου ειναι ακριβο για αυτο που πρόσφερει .
Γιαυτα που προανεφερα ο λογαριασμος ξεπερασε τα 50 ευρω και πραγματικά δεν φαγαμε
Τη σημερων ημερα με αυτα τα χρηματα θα πρεπει να χορταινουν 3 ατομα
κρίμα γιατι στην περιοχη δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο και χάρηκα οταν το πρωτοείδα

Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Μ
Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα μαγαζί σαν κ αυτο έλειπε απο την Ηλιούπολη . Πολυ ωραία μοντερνα διακόσμηση που σου φτιάχνει την διάθεση με το που θα πας. Πήγαμε Μ.Πεμπτη χωρις να έχουμε κλείσει τραπέζι κ βρήκαμε με δυσκολία να κάτσουμε . Ενω έχουμε αρχίσει με την οικογενειά μου να σχολιάζουμε πόσο αργό σέρβις έχουν κ οτι κουραστήκαμε να περιμένουμε ,έρχονται τα φαγητά κ ξεχνάμε καθε γκρίνια που τυχών ειχαμε μεχρι εκείνη την ωρα. Θα έλεγα οτι αν βελτιώσουν λίγο το σέρβις κ γίνει πιο γρήγορο, θα ειναι το τέλειο μαγαζί. Οι γεύσεις των φαγητών απερίγραπτες . Ένα μεγάλο μπράβο στην κουζίνα τους.

Ευχαριστούμε, GeorgiaV462
Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεςημερι βρεθήκαμε οικογενειακώς σ έναν πολυ όμορφο κ καλόγουστο εστιατόριο ..στο μαγαζί Κυρίως μπορει κάποιος να γευτεί θαλασσινές πειραγμένες γεύσεις ..χωρις όμως ν αποκλείεται κ η επιλογή του κρέατος .ωραια η χωριάτικη σαλάτα με μια διαφορετική παρουσίαση ,σαλάτα με φακές εξαιρετική ..αυτο που μας έμεινε όμως αξέχαστο ηταν τα κεμπάμπ απο σουπιά !!!δεν εχω ξαναφάει κατι παρόμοιο ,στην ιδια κατηγορία θα έβαζα κ το καλαμάρι κοντοσούβλι !!γι αυτούς που αγαπούν τις ιδιαίτερες θαλασσινές γεύσεις το προτείνω !!

Ευχαριστούμε, Y4168YGmariab
Η κριτική γράφτηκε 17 Απριλίου 2016

Μικρό και πολύ συμπαθητικό ουζερί με θαλασσινά στην Ηλιούπολη. Πολύ μελετημένος και ισορροπημένος κατάλογος, ο οποίος σε κατευθύνει πολύ εύκολα και γρήγορα να καταλάβεις τι προσφέρει και να παραγγείλεις. Ψαγμένες γεύσεις και πειραγμένες συνταγές που μας ενθουσίασαν: τα εξαιρετικά κεμπάμπ σουπιάς και το καλαμάρι κοντοσούβλι. Για κυρίως λαυράκι και τόνος με υποδειγματικό ψήσιμο, μόνη ένσταση η υπερβολική ποσότητα άνηθου στον τόνο. Κλείσαμε με ένα υπέροχο σπασμένο γαλακτομπούρεκο με ρακόμελο. Μπράβο για την προσπάθεια!

Ευχαριστούμε, IoannisKourounis

Sea Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Sea Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!