Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020

Όταν κλείσαμε για να μείνουμε εδώ, είχαμε δει κάτι το ωραίο. Όταν φτάσαμε, συνειδητοποιήσαμε πως δεν είναι απλά ωραίο, είναι φανταστικό! Μέσα σε μια φύση οργιώδη μας περίμενε το κατάλυμα που παρέπεμπε σε εποχές παλαιότερες - παρέχοντας, όμως, όλες τις σύγχρονες ανέσεις - και πλάι σ' αυτό η ταβέρνα του συγκροτήματος, που βγάζει τραπέζια σε έναν εξώστη απ' όπου αγναντεύεις την φύση όλη γύρω μέχρι τον Θερμαϊκό(!) κάπου μακριά στο βάθος.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, giorgos m
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλά τέλειο.
Μέσα στην φύση
Παραδοσιακό, χτισμένο με πέτρα
Με γούστο και παράδοση το ντεκόρ.
Το πρωινό προσεγμένο
Ευχάριστοι άνθρωποι με το χαμόγελο στα χείλη
Το πρωινό ξύπνημα από το κελάηδισμα
των πουλιών μου έχει μείνει.
Θα πάω ξανά το φθινόπωρο
Τούς ευχαριστώ για το πενθήμερο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, kosmasb694
Η κριτική έγινε: 6 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος ξενώνας για να σε φιλοξενήσει στη φύση! Πραγματικά περάσαμε 4 υπέροχες μέρες στη φύση με υπέροχη φιλοξενία.. Από θέμα φαγητού απολύτως ικανοποιημένοι όπως επίσης από ηρεμία και θέα.. Είχε λιγη δυσκολία στις μετακινήσεις αλλά ήταν μια ωραία πρόκληση.. Όμορφα τοπία και δάση.. Εκεί γύρω στο ξενοδοχείο αξίζει να πας περίπατο στους καταρράκτες της περιοχής.. Προσωπικά το αγαπημένο μου.. Οι ιδιοκτήτες ήταν πολύ εξυπηρετικοί καθώς η Κ. Παρασκευή ήταν πολύ φιλική και μας έκανε παρέα τα πρωινά μας με πολύ ωραίες συζητήσεις..

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, nancyaggouridaki
Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέρος μέσα στην φύση πολύ κοντά στα 3-5 Πηγάδια. Ζεστή ατμόσφαιρα ευγενέστατος κ πολύ χαμογελαστός ιδιοκτήτης. Το φαγητό είναι φοβερό με πολύ καλά υλικά κ πολύ νόστιμα μαγειρεμένο!!!! Όσες Φορές επιλέξαμε το Αγκωνάρι μείναμε άκρως ευχαριστημένοι από τις γεύσεις που προσφέρει!!!! Περιποιημένο το κάθε πιάτο ακόμα κ το ψωμάκι που έρχεται ζεστό ζεστό!! Ο χώρος είναι παραδοσιακός με ένα πολύ όμορφο τζάκι να ζεσταίνει την ατμόσφαιρα! Εξαιρετική επιλογή τον χειμώνα που είναι χιονισμένο αλλά κ όλες τις εποχές αφού τα χρώματα της φύσης σε μαγεύουν!!!! Στον χώρο υπάρχει κ ξενώνας παραδοσιακός κ φτιαγμένος με μεράκι!!! Μια πολύ καλή επιλογή για όλες τις στιγμές! Μόνο θετικά μπορώ να σκεφτώ.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, MariaMariase
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2019

Έφτασα με μεγάλη δυσκολία στον ξενώνα λόγω ομίχλης. Ο φιλικότατος Σταμάτης μας υποδέχτηκε και μας οδήγησε στο δωμάτιο μας. Άνετο καθαρό ζεστό με υπέροχη θέα.
Η ομώνυμη ταβέρνα τους προσφέρει υπέροχους μεζέδες και πολύ καλό φαγητό που φτιάχνει ο Σταμάτης. Οι γονείς του ευγενέστατοι σερβίρουν το πρωινό το οποίο είναι χορταστικό και που ελάχιστες φορές έχω δοκιμάσει. Συνιστώ ανεπιφύλακτα την διαμονή σε αυτόν το ξενώνα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ καλό με ωραία θέα
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, basisrodolfos