“Απλα τελειο”

Η Ανυφαντού των Γεύσεων
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο φιλοξενο στεκι της πολης
Ο Μαρκος (το αφεντικο) ενας γιγαντας με παιδικη ψυχη
Το φαγητο:πανδεσια γευσεων και γαστρονομικες απολαυσεις ολες απ τα χερια του γλυκου ταβερνιαρη

Ευχαριστούμε, filippos-katerina

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οσες φορες κ να εχουμε παει ειναι σαν να ειμαστε σπιτι μας. Πήγαμε και καποιους φιλους μας Ιταλούς κ εμειναν ενθουσιασμένοι. Θα παμε ξανα κ ξανά κ ξανα....

Ευχαριστούμε, dkatreen
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

Σάββατο βρεθήκαμε με μια παρέα για πρώτη φορά.Το μαγαζί ήταν γεμάτο το περιβάλλον πολύ ζεστό. Παραγγείλαμε φρυγαδελι, παιδάκια ζυγουρι, συκωταρια αρνισια, χόρτα σταθμαγγαθι, μαραθοπιτακια, τυροκαυτερη και πατάτες τηγανητές.Τα κρεατικα ήταν καταπληκτικά μαλακά ζουμερά χωρίς μυρωδιά το ζυγουρι και καλοψημενα. Τα μαραθοπιτακια δεν ήταν καλά καθώς το μάραθο ήταν όλο νερό με αποτέλεσμα να τρέχει κατά το κόψιμο.Η τυροκαυτερη δεν ξέρω αν ήταν φτιαχτεί από το μαγαζί ή έτοιμη καθώς ήταν αδιάφορη έως ανοστη. Οι τηγανητές πατάτες απαράδεκτες καθώς ήταν προτηγανισμενες με ένα χρώμα μαύρο, καμία σχέση με φρέσκια πατάτα. Το κρασί που πήραμε ήταν πολύ καλό ροζέ οι μερίδες κανονικές και οι τιμές φυσιολογικές έως φθηνές. Δεν θέλω να υπαρξω αυστηρή με την κριτική μου καθώς δεν δοκιμάσαμε όλα τα ορεκτικά που μπορεί να ήταν καλά . Μια επίσκεψη όμως για τα νόστιμα κρέατα αξίζει.........

Ευχαριστούμε, ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Μ
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αριστη ταβερνα, τελειο φαγητο, πολυ καλο σερβις ! Αυθεντικες κριτικες γευσεις απλη διακοσμιση αλλα με ομορφα αυθεντικα στοιχεια και πολυ ωραια μουσικη ! Οι τιμες και οι μεριδες ικανοποιητικες ! Το προτεινουμε ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2017

Ενω την προηγούμενη φορά είχα μεινει πολυ ευχαριστημένος...στην τελευταια μου επίσκεψη ...οι ποσότητες ήταν μικρότερες.... πιστεύω να ήταν κατι τυχαίο.... Πολυ καλό το ζυγούρι..

Ευχαριστούμε, ΓΡΗΓΟΡΗΣ Ζ

Η Ανυφαντού των Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καματερό, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Η Ανυφαντού των Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;