Πολύ ωραία νερά.

Πολύ όμορφη παραλία και γενικά όλη η ακτογραμμή μετά τα Φιλιατρά ανεβαίνοντας για Ηλεία. Γαλάζια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Taksidiotis4
Μεγάλη παραλία

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021
LoukasPap
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Αν μένετε Ζαχάρω ή Sugar Town όπως τη λένε οι αλλοδαποί, θα είναι μάλλον κρίμα να προσπεράσετε τις απέραντες παραλίες της ακτογραμμής της Ηλείας. Εμείς συνδυάσαμε επίσκεψη στη Νέδα και καταλύσαμε σε αυτή την τεράστια ανοιχτή παραλία. Αμμουδιά παντού, πέσαμε σε ημέρα χωρίς αέρα, βρήκαμε να κάτσουμε στα μικρά beach-bar και περάσαμε όλο το υπόλοιπο της μέρας. Εξίσου ιδανική για οικογένειες με μικρά παιδιά, όπως επίσης αν θέλετε την ησυχία σας υπάρχουν πολλά σημεία να βάλετε την ομπρέλα σας και να είσθε μακριά από πολυκοσμία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, LoukasPap
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια φανταστική παραλία, πεντακάθαρη θάλασσα. Υπάρχουν δύο καντίνες πολύ οργανωμένες που συνάμα σε ταξιδεύουν σε εξωτικά μέρη.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 769dimitrisc
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αν δεν έχει κύμα είναι ότι πρέπει για μικρά παιδιά. ειναι ρηχη άνετη και μέσα έξω άμμο .αξίζει να την επισκεφθείτε

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 758williamz
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Μία από τις πολλές, μέχρι και εξαιρετικές, παραλίες της ακτογραμμής της Ηλείας. Κατεβήκαμε από επίσκεψη στη Νέδα, κουρασμένοι, ιδρωμένοι, κάναμε το μπάνιο μας. Καθαρή, ανοιχτή, αμμουδερή, με ομπρελοκαθίσματα αν θέλεις αλλά και ανοιχτό κομμάτι πιο δίπλα. Εμείς, όπως συνήθως, επιλέξαμε το ελεύθερο κομμάτι, κάναμε με άνεση και χωρίς πολυκοσμία το μπάνιο μας, ευχαριστηθήκαμε και συνεχίσαμε το ταξίδι μας. Φυσικά η περιοχή έχει καλύτερες παραλίες αλλά και η συγκεκριμένη ήταν μια χαρά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Saltpilgrim
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017

Πολύ καλή παραλία με αμμο, έχει ενα beach bar με πολυ καλη εξυπηρέτηση κ ωραιο καφε! Η παραλία με τις ομπρέλες θυμίζει εξωτικό νησί. Το μόνο πρόβλημα ήταν τα μεγάλα κύμματα που είχε την ημέρα που εμείς πηγαμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Efinik