“MoonBar/ Κατερίνα Ξυλοκερατίδι Αμοργός”
Κριτική για: Moonbar Katerina

Moonbar Katerina
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο χειρότερο έχω επισκεφθεί τα τελευταία 5 χρόνια σε όλη την Ελλάδα. Βρώμικες καρέκλες της κακιάς ώρας, τραπεζάκια σπασμένα καρέκλες με την ψάΑθα η τα μεταλλικά μέρη να κρέμονται. Ακριβώς δίπλα, έτσι για ντεκόρ κααι ατμόσφαιρα τα σκουπίδια του χωριού και τα ζουμιά τος να τρέχουν κοντά στις καρέκλες. Ονειρικό σκηνικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, aias2019

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Η θέα εξαιρετική, η μουσική πολύ καλή, το service γρήγορο κ ευγενικό. Πήραμε μοχιτο που μόνο μοχιτο δεν ήταν (για τριμμένο πάγο ούτε συζήτηση) κ είπαμε ε, αφού δεν ξέρουν από κοκτέιλ ας πάμε στα σίγουρα για μπύρα. Η μπύρα πρέπει να είχε μπει στο ψυγείο από το καφάσι μισή ώρα πριν. Ε, φύγαμε άρον άρον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 99vasilikik
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λαμβάνοντας υπόψιν οτι είναι απο τις λίγες επιλογές στο ξυλοκερατίδι στα κατάπολα,
Ειναι οκ.
Διοργανωνει καποια live με διάφορες μουσικές (ενίοτε όχι και πολυ καλά) αλλα σε γενικές γραμμές χαλαρώνεις.
Τα ποτά οκ δεν ειναι κάτι ιδιαίτερο καλύτερα να πάρεις εμφιαλωμένο.
Η θέα στα πολύ θετικά του .

Ευχαριστούμε, Panos M
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί σε ειδυλλιακό σημείο με θέα το λιμάνι και όλο το παραθαλάσσιο κομμάτι στα μαγευτικά Κατάπολα.
Πήγαμε για cocktail, ρομαντική ατμόσφαιρα και χαλαρή μουσική που σε ταξιδεύει. Πήραμε ένα El diablo δεν έχω ξανά δοκιμάσει το συγκεκριμένο ξανά, το δοκιμάσαμε πρώτη φορά. Άρα δεν έχουμε μέτρο σύγκρισης, αλλά ήταν ένα cocktail που μας άρεσε πολύ. Το σέρβις μια χαρά και η τιμή σε ότι έχει νά κάνει με τα cocktail στα επίπεδα που είναι παντού. Ήταν μια επιλογή που μας άρεσε πολύ.

Ευχαριστούμε, Ilion_for_ever
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γραφικό μπαρ-καφέ στην πιο όμορφη πλευρά των Καταπόλων. Εξυπηρέτηση καλή και γρήγορη. Παραγγείλαμε κρέπες οι οποίες ήταν γευστικές και σε καλή τιμή. Αναγκαστήκαμε όμως να φύγουμε άρον άρον γιατί από τη θάλασσα ερχόταν μια απίστευτη μπόχα. Όπως μας είπαν ήταν πρόβλημα της περιοχής. Κρίμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 271vangelism

Moonbar Katerina: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ξυλοκερατίδι, Κατάπολα
Ξυλοκερατίδι, Κατάπολα

Moonbar Katerina: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.