“Εξαιρετικό”

Τ' Αλώνι
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα αρχικά ενθουσιάζουν από τη περιγραφή και επιβεβαιώνουν με τη νοστιμιά τους συντροφιά με μια φοβερή θέα! Ευγενική και γρήγορη εξυπηρέτηση από ανθρώπους που σου δείχνουν πραγματικό ενδιαφέρον από τη αρχή μέχρι το τέλος !

Ευχαριστούμε, ThanasisKefalas

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο μετα απο κράτηση που κάναμε.Μας υποδέχτηκαν με ένα υπεροχο καλωσόρισμα η σερβιτόρα μας βοήθησε με τον κατάλογο και μας πρότεινε να παρουμε αρνί σοφριτο φρυγαδελι φακες τοπικές κ χειροποίητη τυρόπιτα.Ολα τα πιάτα ήταν με αγνά και φρέσκα υλικά.Ευχαριτουμε για όλα

Ευχαριστούμε, _X1459DT
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Σ' ένα εστιατόριο έξω από την Λευκάδα φάγαμε σπιτικό φαγητό το οποίο μας έμεινε αξέχαστο.Αρνι με πατάτες και ντομάτινια μουσακά τυρόπιτα και φρυγαδελι.Το προσωπικό ευγενέστατο πρόθυμο να σε βοηθήσει. Τηρούνται τα μέτρα προστασίας.

Ευχαριστούμε, _N5862PF
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό φαγητό (σπιτικής ποιότητας), ευγενική εξυπηρέτηση, λογικές τιμές και τέλεια θέα. Επισκεφθείτε το οπωσδήποτε...

Ευχαριστούμε, S2421CX_
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Φτασαμε στο εστιατόριο μετα από ένα υπέροχο μπάνιο. Το εστιατόριο έχει παιδικά γεύματα κατι που μας άρεσε πάρα πολύ. Εμείς πήραμε αρνί και σοφριτο μεγάλες μερίδες με ιδιαίτερες γεύσεις. Λογικές τιμές. Τηρούν όλα τα μέτρα προστασίας. Ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, _V5152XX

Τ' Αλώνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκάδα, Ιόνια Νησιά
Μικρός Γιαλός, Λευκάδα

Εξάνθεια, Λευκάδα
Καρυά, Λευκάδα

Τ' Αλώνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!