“Ότι καλύτερο για καφέ και”
Κριτική για: Γιαγια κουκου

Γιαγια κουκου
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο για καφέ και brunch , και το πιο αξιόλογο φαγητό στην Χωρα. Με την κοπέλα μου το επισκέφθηκαμε 3 φορές στις 5 μέρες που μείναμε στο νησί, και ότι δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό. Καταπληκτικά μαγειρεμένα πιάτα, γεύσεις υψηλού επιπέδου και εξυπηρέτηση πολύ πάνω σε σχέση με τον μέσο όρο του νησιού. Το χειροποίητο προφιτερόλ με σάλτσα καραμέλας και ζέστη σοκολάτα στο τέλος μας έμεινε αξέχαστο. Δεν φεύγεις από Κυθνο αν δεν περάσεις από την Γιαγια Κούκου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, daira2000

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020

Για πρωινό είναι πολύ καλό.Αλλά μέχρι εκεί.Για γεύμα ή δείπνο υπερ του δέοντος ακριβό χωρίς να σου προσφέρει κάτι που να δικαιολογεί τα λεφτά του

Ευχαριστούμε, 363mixalism
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Το επιλέξαμε για πρωινό και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι. Safe επιλογή για όλες τις ώρες της ημέρας σε καλή τοποθεσία και με χώρο που συνάδει με το μοντέρνο κύμα της εποχής. Λίγο μεγαλύτερες μερίδες στο brunch θα το ανέβαζαν στα 5 αστέρια.

1  Ευχαριστούμε, 306eleftheriab
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό brunch για τα δεδομένα της Κύθνου. Δοκιμάσαμε γλυκά και αλμυρά pancakes και ήταν καλά. Τιμές νησιού και ευχάριστο service.

Ευχαριστούμε, nikosl809
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Αν εξαιρέσει κάνεις το σέρβις που ήταν πολύ ευγενικό, τα πιάτα του απαράδεκτα. Φρέσκες πατάτες τηγανιτές γράφει το μενού, προτηγανισμενες μας ήρθαν. Χοιρινή τηγανιά με μανιτάρια γράφει το μενού, ψάχναμε να βρούμε που είναι τα μανιτάρια. Κακό φαγητό.

Ευχαριστούμε, E8918OG_
Ο/η Teopan81, Ιδιοκτήτης του Γιαγια κουκου, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Κάθε κριτική που μας γίνεται είναι ευπρόσδεκτη, είτε θετική είτε αρνητική. Αλλά το να γράφετε ότι σερβιραμε πατάτες προτηγανισμενες, ενώ είμαστε από τους λίγους που κάθε μέρα καθαρίζουμε στο χέρι μεγάλες ποσότητες πατάτας για να τις σερβίρουμε φρεσκοτηγανισμενες, αποτελεί είτε κακόβουλη ανακρίβεια, είτε αδυναμία να ξεχωρίσετε ποιες πατάτες είναι φρέσκιες και ποιες όχι. Ωστόσο ευχαριστούμε.

Γιαγια κουκου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα Κύθνου, Κύθνος

Γιαγια κουκου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!