A bar above average

Εμφανισιακά ένα πολύ ωραίο μαγαζί, με ωραία κοκτέιλ και σωστά ποτά. Εξυπηρετικό προσωπικό, ωραία... διαβάστε περισσότερα

George S
μέσω κινητής συσκευής
Ωραία περιβάλλον

Ωραίο μαγαζί με ωραίο περιβάλλον χώρο στο πλάι μιας εκκλησίας . Πολύ συζήτηση στην είσοδο με τα... διαβάστε περισσότερα

MARILIA_AL
ATHENS
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος δε λέει απολύτως τίποτα. Μια μικρή πλατεία, με παιδική χαρά δίπλα, που την έχουν κάνει μαγαζί. Τα κοκτέιλ αδιάφορα. Τίποτα το σπουδαίο. Κόσμος συνεχώς περιμένει στα σκαλιά, ενώ υπάρχουν άδεια τραπέζια reserved. Έχουν ένα ηλεκτρονικό σύστημα κρατήσεων, αλλά δεν λειτουργεί όπως μας ενημέρωσε, Παρ όλο που όταν κάναμε την κράτηση δεν μας ήρθε καμία τέτοια ενημέρωση. Τέλος, η μουσική αρκετά αδιάφορη και το προσωπικό όχι και πολύ πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Ενδεικτικά , δε μπήκε καν στη διαδικασία να μας φέρει νερό και όταν ζητήσαμε, μας κοίταξε έκπληκτη.

Δε το συστήνω. Πολύ ντόρος για το τίποτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Stou12
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Γραφικη τοποθεσία αλλα έχει απειρη ζέστη επειδή είναι σε "κλειστό" χωρο. Γενικά πολύ αντιπαθητικοί και οχι εξυπηρετικοί. Ολο ρεζερβε και κοσμος στα σκαλια ο ενας πάνω στον αλλον. Δεν αξίζει για ολο τον χαμο που ακούγεται!

Ευχαριστούμε, konstantinac780
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πάνω από το μισό μαγαζί άδειο και όλα ρεζερβε,ακόμα και οι θέσεις στο μπαρ.αν δεν μπορείτε να εξυπηρετήσετε πείτε δεν δεχόμαστε άλλους.ποιο το νόημα της πασαρέλας;

1  Ευχαριστούμε, Elenistil3108
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Υπέροχο μέρος στη χώρα της Κύθνου.
Ανοιχτός χώρος με αρκετές θέσεις.
Εξαιρετικό προσωπικό και ευγενικό.
Μεγάλη ποικιλία σε cocktail με λογικές τιμές.
Τα Σαββατοκύριακα παίζει καταπληκτική μουσική, ιδανική για κάποιον/κάποια που θέλει να δει μια πτυχή της νυχτερινής ζωής του νησιού.

Ευχαριστούμε, Nickkoul18
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί σε όμορφη τοποθεσία, με δροσερό προσωπικό και περιβάλλον θετικής ενέργειας, ωστόσο πρέπει επιτακτικά να αλλάξει υπεύθυνο. Απαράδεκτη συμπεριφορά, αγενής, με αδικαιολόγητο τουπέ, ασυνεπής και εκθέτει το μαγαζί λόγω του τρόπου του. Είπε στην παρέα μου να καθίσει κάτω με τρόπο ανάρμοστο που δεν συνάδει σε εργαζόμενο που εργάζεται στο πόστο του μάνατζερ, ενώ παρά τις ευγενικές εκκλήσεις μας να μας παρασχεθεί κάποιο σκαμπό μας προέτρεψε ειρωνικά να καθίσουμε σε θέσεις που ήταν κατειλημμένες από διπλανή παρέα που είχε σηκωθεί για λίγο. Θα έβαζα περισσότερα αστέρια για να μην αδικήσω το μαγαζί αυτό καθαυτό, αλλά η αγένεια σε τέτοιο βαθμό δεν συγχωρείται.. Η Κύθνος πανέμορφο νησί, πάτε οπουδήποτε αλλού, ή στο Kraken όταν φύγει ο απαράδεκτος νυν υπεύθυνος

Ευχαριστούμε, georgesX3024LU