Ευλογημενος τοπος!

Αγαπω το νησι! Εκει μεγαλωσα. Μολις κλειναν τα σχολεια τον Ιουνιο μεχρι να ξαναρχισουν το Σεπτεμβρη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2023
Fotini1971
Όμορφο Σαββατοκύριακο στην Κύθνο

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2019
Travelfun_experience

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2019

Πήγα στην Κύθνο έχοντας ακούσει για την ομορφιά του τοπίου. Δεν ήμουν όμως προετοιμασμενη για το πόσο όμορφη είναι η συνολική εμπειρία μιας καλά οργανωμένης επίσκεψης στο νησί, που αποκαλύφθηκε μπροστά μας σταδιακά, αφήνοντάς μας με υπέροχες μόνο αναμνήσεις.Το pallini travel έκανε πολύ σωστές επιλογές και έδειξε άρτιο επαγγελματισμό. Μεγάλο κεφάλαιο ο ξεναγός μας, Γιώργος Βαδιβουλης, που μας έδειξε το νησί μέσα από τα δικά του μάτια, ώστε να μην αγνοηθεί κανένα σημείο ομορφιάς και ενδιαφέροντος, προσεγγιζοντας τα πάντα με γνώση, ευαισθησία, χιούμορ και υπευθυνότητα, και προσφέροντας βοήθεια και λύσεις για όλους. Προτείνω ανεπιφύλακτα την Κύθνο σαν προορισμό διακοπών και σκοπεύω να επιστρέψω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Travelfun_experience
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2019

Η Κύθνος ήταν έκπληξη για εμένα.Ενα υπέροχο,γραφικό νησί,κάθε γωνιά μια ζωγραφιά.Εκπληκτικτος όμως και ο ξεναγός μας ο Γιώργος.Αμεσος,επικοινωνιακός,ευγενής,γελαστός.Απο την πρώτη στιγμή προσπάθησε και τα κατάφερνε να δίνει λύσεις σε όποιο πρόβλημα προέκυπτε.
Ακούραστος συνοδοιπόρος για 3 μέρες,μοιράστηκε μαζί μας τις γνώσεις του για το νησί.Τον συστήνω ανεπιφύλακτα,χωρίς αυτόν η επίσκεψη στην Κύθνο δε θα είναι το ίδιο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, GrandTour456518
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο στην Κύθνο με τα βασικά συστατικά να συντελούν απολύτως θετικά στην εξαιρετική εμπειρία που είχαμε στο νησί. Η επαγγελματική οργάνωση της εκδρομής από την Greece Adventure trips, αλλά και το επικοινωνιακό χάρισμα, οι γνώσεις και οι ικανότητες του Γιώργου από το Experience Kythnos μας γέμισαν με χαρά και ικανοποίηση. Αναζητήστε τον Γιώργο στην Κύθνο για να "ζήσετε" το νησί!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Ανδρέας Ζ