Mavraganeiko(Τρίκαλα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
    Green Village(Πελοπόννησος)
    • Πισίνα
    Ξενοδοχείο Κυανή Ακτή(Ξυλόκαστρο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
    • Δωρεάν στάθμευση
    The Gardens Gallery Hotel(Ξυλόκαστρο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
    • Δωρεάν στάθμευση
    Sikyon Coast Hotel & Resort(Ξυλόκαστρο)
    • Πισίνα
    Ξενοδοχείο Lido(Μελίσσι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
    Xylokastro Beach Hotel(Μελίσσι)
    Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ περιποιημένο...Τα δωμάτια πολύ ζεστά,κυριολεκτικά και μεταφορικά. Το προσωπικό ευγενέστατο, ζητήστε να σας πουν την ιστορία του κτιρίου. Σίγουρα θα σας γοητεύσει. Το πρωινό του είναι επαρκές και ελληνικό

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    Ευχαριστούμε, Smat O
    Ο/η Elena_Asimina, Ιδιοκτήτης του Αρχοντικό Κεφαλάρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε θερμά για την διαμονή σας στον ξενώνα μας και την όμορφη κριτική σας!
    Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2017

καταπ λικτικο κρεβατι δεν μπορω να το ξεχασω ολα τελεια φοβερο μπανιο με μπουρνουζια οδοντοκρεμες σεσουαρ τα παντα τζακι και το πιο ωραιο πρωινο που εχω φαει ολα φρεσκα απο την περιοχη αυγουλακια σπιτικες μαρμελαδες ολα φοβερα

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017
    Ευχαριστούμε, Ilias M
    Ο/η Elena_Asimina, Ιδιοκτήτης του Αρχοντικό Κεφαλάρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ Ηλία, ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος απ΄τις παροχές μας.Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2017

Επισκεφτήκαμε το αρχοντικό κεφαλάρι πρόσφατα και δυστυχώς δεν μας άφησε την εικόνα που περιμέναμε. Το δωμάτιο ήταν πιο μικρό από τις φωτογραφίες του site, όπως και το μπάνιο, δεν είχε καθόλου καλή ηχομόνωση, πραγματικά ακούγαμε τους διπλανούς και τους απο πάνω μας. Επίσης άλλο αρνητικό ήταν ότι τα παράθυρα και η πόρτα δεν είχαν παντζούρι, ο ήλιος έμπαινε από πολύ νωρίς το πρωί, οπότε ούτε ύπνο δεν μπορούσε κανείς να ευχαριστηθεί στις διακοπές. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, το πρωινό καλό, αλλά όχι κάτι εξαιρετικό. Οι άνθρωποι ευγενικοί.

Σε γενικές γραμμές θεωρώ ότι ήταν ακριβή η τιμή του δωματίου για όσα προσφέρει. Κι όταν διατηρεί κάποιος μια υψηλή τιμή, πρέπει να προσφέρει τις αντίστοιχες εγκαταστάσεις και τo service. Κάτι που δεν ίσχυσε εδώ. Δεν θα ξαναπήγαινα. Δεν θα το σύστηνα σε άλλους.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    Ευχαριστούμε, Ilias K

Ευχαριστούμε για τη κριτική σας! Λυπούμαστε που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Για εμάς μετράει η γνώμη σας και προσπαθούμε συνεχώς να βελτιωνόμαστε και να προσφέρουμε τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες στους ανθρώπους που μας επιλέγουν.

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2016

Στην αρχή του φθινοπώρου κάναμε μια διήμερη εκδρομή στην ορεινή Κορινθία με κύριο ενδιαφέρον να επισκεφθούμε την λίμνη Δόξα. Η επιλογή της διανυκτέρευσης μας στο αρχοντικό Κεφαλάρι έγινε για δύο λόγους. Πρώτον ήταν στο δρόμο μας και κατά δεύτερο λόγω των καλών κριτικών που συγκέντρωνε. Και πράγματι ήταν άριστη επιλογή με πολύ καλή σχέση ποιότητας/τιμής. Το δωμάτιο μας ήταν καθαρό, είχε ιδιαίτερα προσεγμένη διακόσμηση, ξεκούραστο στρώμα και όλα τα απαραίτητα για μια άνετη διαμονή. Ο κοινόχρηστος χώρος ήταν πολύ ευχάριστος και περιποιημένος και απολαύσαμε το πλούσιο πρωινό μας που περιελάμβανε από χειροποίητες μαρμελάδες, μέχρι δύο είδη κεϊκ, τυρόπιτα, φρούτα κλπ. Θα ήταν παράλειψη να μην αναφερθώ στην χαμογελαστή και πάντα βοηθητική Ελενα που μας καλωσόρισε και μας έδωσε ότι πληροφορίες χρειαστήκαμε. Μας άρεσε πολύ και θα ξανάρθουμε σύντομα....

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    1  Ευχαριστούμε, ariadni_zouzou

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια!! Ευχόμαστε να είστε πάντα καλά κ' να έχετε καλές δουλειές!

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2016

Πολύ ωραίος χώρος. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν ωραία διακοσμημένο και πολύ καθαρό. Το πρωινό πλούσιο και η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική. Είναι μια πολύ καλή επιλογή για διαμονή στη συγκεκριμένη περιοχή

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    Ευχαριστούμε, Σοφια Κ

Αγαπητή Σοφία, ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!