“Εξαιρετικές γεύσεις”
Κριτική για: Παρά Θιν'αλός

Παρά Θιν'αλός
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικές γεύσεις. Ό,τι δοκιμάσαμε ήταν υπέροχο. Ξεχωρίσαμε τις μπρουσκέτες με το σκουμπρί. Πολύ φιλικό προσωπικό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, thanos_kiot

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Από που να αρχίσω........από την τοποθεσία άριστη, την απλότητα, φινέτσα και καθαριότητα άψογη, την Μαρία και τον σεφ και το προσωπικό όλο εκπληκτικοί, τα φαγητά όλο νοστιμιά. Πάνω απ όλα η φροντίδα τους για ανθρώπους με αλλεργίες ΜΟΝΑΔΙΚΗ. Μας συγκινήσανε πραγματικά. Αισθανθήκαμε ασφάλεια και απολαύσαμε το φαγητό μας χωρίς φόβο. Σας ευχαριστούμε για όλα! Σας αξίζουν τα καλύτερα!
Να μην ξεχάσω να πω ότι δεν μας χρεώσανε την γαριδομακαρονάδα μιας και η κόρη μου δεν ήθελε να την φάει γιατί δεν είχε συνηθίσει την γεύση, η μακαρονάδα ήταν νοστιμότατη όπως μου είπανε οι φίλοι μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 255garyfaliab
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω φάγαμε το καλύτερο φαγητό στο νησί! Στην αρχή ήμασταν διστακτικοί να πάμε, αλλά άξιζε και με το παραπάνω! Η ιδιοκτήτρια απίστευτα ευγενική και πρόθυμη να μας εξηγήσει τα πάντα και να μας προτείνει φαγητά ανάλογα με τις προτιμήσεις μας! Τα φαγητά ήταν καταπληκτικά και φθηνά για την ποσότητα και την ποιότητα. Οι τιμές ήταν τέλειες, το φαγητό υπέροχο όπως και το σέρβις. Όταν ξανά έρθω στην Αστυπάλαια θα είναι σίγουρα η πρώτη μου επιλογή!

Ευχαριστούμε, areti_fk
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οτι καλυτερο επισκεφθηκαμε στο νησι! Υπεροχα φαγητα πολυ λογικες τιμες, γρηγορο σερβις και η ιδιοκτητρια ευγενικοτατη και υπεροχη. Δεν εχω αλλη λεξη απο το ΤΕΛΕΙΑ μακαρι να μπορουσα να εβαζα 10 στα 5 αστέρια.
Πολλά μπράβο

Ωραίο σερβίρισμα
Γρήγορο σέρβις
Επικοινωνιακή ιδιοκτήτρια
Απίστευτη θέα στο κάστρο
Μαστίχα και λιμοντσέλο για το τέλος

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Ντίνα Δ

Παρά Θιν'αλός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αστυπάλαια, Δωδεκάνησα

Παρά Θιν'αλός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!