Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχειο ειναι τελειο και μονο που βλεπεις την ανατολη το πρωι και το φεγγαρι το βραδυ φτανει το πρωινο καταπληκτικο και ολα πεντακαθαρα ευχαριστουμε πολυ παιδια για την φιλοξενια σας δεν θα τη ξεχασουμε

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mpampis72
Ο/η Αντωνία Καλή, Ιδιοκτήτης του Aelia Apartments & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπημένοι φίλοι νησιώτες,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Ήταν και για εμάς μεγάλη χαρά που σας είχαμε κοντά μας, που γνωρίσατε το νησί μας, και περάσατε όμορφα! Καλή επιτυχία σε όλες σας τις προσπάθειες, και εις το επανιδείν!
Θερμές ευχές από όλους μας

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι υψηλής αισθητικής. Απέναντι βλέπεις το Κάστρο και όταν είσαι στο Κάστρο ξεχωρίζει το λευκό ξενοδοχείο με τα διαφορετικά χρώματα σε κάθε μπαλκόνι. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο, ευγενέστατο και πρόθυμο να διευκολύνει τον επισκέπτη σε ο,τιδήποτε αφορά την παραμονή του στο νησί. Φωτεινά, ευρύχωρα δωμάτια, εκλεκτό πρωινό. Ένα πρώτο μπάνιο με την άφιξη στο νησί στην παραλία Αγ. Βασιλείου από κάτω. είναι μια καλή ιδέα. Η παραλία με τα μαγαζιά στο Λιβάδι είναι λίγο πιο πέρα. Αξίζει από όλες τις απόψεις. Ευχαριστίες στο Γιώργο, την Τζώρτζια, την Άννα, την Κωνσταντίνα και τον Αντρέα, που συνετέλεσαν στην άνετη και ευχάριστη διαμονή μας!

Ευχαριστούμε, myrsela
Ο/η Αντωνία Καλή, Ιδιοκτήτης του Aelia Apartments & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Αγαπητή κα Μαρία,
Ευχαριστούμε ειλικρινά για τα θερμά σας λόγια.
Ήταν χαρά και τιμή μας που σας γνωρίσαμε!
Υγεία και χαρά στην οικογένειά σας, και περίσσια δύναμη για μια δημιουργική χρονιά!
θερμές ευχές από όλη την ομάδα του Aelia Apartments & Suites

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε θερμά ολο το προσωπικό του Αέλια για την τόσο φιλόξενη συμπεριφορά τους !! Η διαμονή μας στο πανέμορφο και πεντακάθαρο χώρο θα μείνει αξέχαστη!! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !
ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΟΥΛΑ ΑΝΙΑ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 390za

Αγαπημένοι φίλοι,
Ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Είναι απολύτως βέβαιο ότι οι δρόμοι μας σύντομα θα ξανασυναντηθούν!
Σίγουρα μας λείπει η χαρά και η ζεστασιά σας!
Να έχετε μια όμορφη χρονιά, με υγεία και επιτυχίες!
θερμές ευχές από όλους μας

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πράγματι εκπληκτικό ξενοδοχείο.Μεγάλα πεντακάθαρα δωμάτια με απίστευτη θέα και πολύ ωραίο πρωινό.Καταπληκτικοί οικοδεσπότες,φιλόξενοι,ευγενικοί, εξυπηρετικοί και προσχαροι!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!Θα περάσετε οπως εμείς πανέμορφα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 943savvast

Αγαπημένοι φίλοι,
Ήταν μεγάλη μας τιμή να σας φιλοξενήσουμε.
Μας χαρίσατε απλόχερα θετική ενέργεια, στιγμές γέλιου και απολαυστικών συζητήσεων!
Ελπίζουμε να συνεχίσετε να σκορπίζετε χαρά και χαμόγελο όπου και αν βρεθείτε.
Υγεία, τύχη και αγάπη σε όλους σας! Και καλή επιτυχία στην ομάδα σας!
θερμές ευχές από όλη την ομάδα του Aelia

Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2019

Όταν ψάχνεις για νησί και ξενοδοχείο, διαβάζεις και βλέπεις πράγματα που σου δημιουργούν προσδοκίες. Συνήθως η πραγματικότητα σε προσγειώνει. Για πρώτη φορά η πραγματικότητα ξεπέρασε τις προσδοκίες. Αστυπάλαια: Η πεταλούδα του Αιγαίου σε εκπλήσει ευχάριστα σε κάθε σου βήμα. Aelia: Ένα υπέροχο ξενοδοχείο σε ήσυχη τοποθεσία, σου παρέχει τα μέσα για μια αξέχαστη διαμονή. Κάτι που το προσφέρουν και άλλα ξενοδοχεία. Αυτό που το κάνει ξεχωριστό είναι οι άνθρωποι. Μαρρούλα, Γιώργο, Ανδρέα, Άννα, Βάλλια σας ευχαιστούμε για όλα.

Δημήτρης - Ρόζα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019