Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2016

Επισκεφτηκαμε το aeolis tinos το Σεπτεμβριο του 2015 το συγκρότημα ήταν πολύ ωραίο αν και δυσκολευτικαμε να το βρούμε.αυτο βέβαια μας βοήθησε να γνωρίσουμε την περιοχή,τον τριανταρο.η κοπέλα στην ρεσεψιον ήταν πολύ φιλική και εξυπηρετικη ,το δωμάτιο άνετο και οικείο λιτά και βολικά έπιπλα,ανετο μπάνιο,μπαλκονι , βεράντα,αυλη,φανταστικη με απέραντη θέα στο αιγαιο το πρωινό το σερβίρουν στη βεράντα οπότε νιώθεις σαν το σπίτι σου τοπικά προϊόντα εξαιρετικής ποιότητας.το δωμάτιο ή βεράντα και όλοι οι χώροι ήταν πεντακάθαρα όπως και ή πισίνα άριστα 10 !!! ίσως λόγω του συγκεκριμένου ξενοδοχείου μας άρεσε τόσο πολύ το νησί Ή μονάδα ήταν τέλεια μακάρι να ήταν όλα στην ελλαδα έτσι σε σύγκριση τιμής και ποιότητας!!!!!

Συμβουλή: Οι γωνιακές σουίτες είναι μεγάλες και ηλιόλουστες
  • Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, tasgeo12
Ο/η Aeolis S, Manager του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ tasgeo12,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Σκοπός της ομάδας μας είναι να προσφέρουμε αξέχαστες διακοπές και να σας κάνουμε να αισθάνεστε σαν να είστε στο εξοχικό σας στη Τήνο! Το γεγονός ότι βοηθήσαμε και εμείς σε αυτό μας κάνει πραγματικά χαρούμενους. Ευχαριστούμε

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα πιο όμορφα καταλύματα των κυκλάδων .Σε μια εκπληκτική τοποθεσια με πανοραμική θέα σε όλη την χώρα της Τήνου . Τα δωμάτια διακοσμημένα με πολυ γούστο συνδυάζοντας αρμονικά το κυκλαδίτικο στοιχείο με τις σύγχρονες ανέσεις ενός πολυτελούς καταλύματος.Προσωπικο και ιδιοκτητης ηταν πολυ φιλικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε οτιδήποτε και αν χρειαζόμασταν .Θα ξανά επιστρέψουμε σίγουρα.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xageo X

Αγαπητέ XageoX,

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι βοηθήσαμε στο να περάσετε όμορφα στο υπέροχο νησί μας. Σκοπός όλης της ομάδας του Aeolis Tinos Suites είναι να δημιουργήσει μια όαση χαλάρωσης και προσιτής πολυτέλειας όπου οι φιλοξενούμενοι μας θα αισθάνονται τόσο άνετα σαν να έχουν έρθει στο εξοχικό τους. Προσπαθούμε διακριτικά πάντα να προβλέψουμε όλες σας τις ανάγκες και χαιρόμαστε που το καταφέραμε και κάναμε τις διακοπές σας ξεχωριστές. Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πέρα από τη φυσική ομορφιά του νησιού σημαντικό ρόλο παίζει και η διαμονή.Εμείς επιλέξαμε ένα από τα καλύτερα καταλύματα της Τήνου μετά από συστάσεις που είχαμε.Το δωμάτιο ήταν υπέροχο, χτισμένο από πέτρα με άριστη αισθητική.Η εξωτερική θέα ήταν μαγευτική έβλεπες όλο το νησί από ψηλά.Η πισίνα ήταν πολύ μεγάλη με υπερχείλιση.Το βράδυ η πισίνα έχει εναλλασσόμενα χρώματα που δημιουργούν μια όμορφη ατμόσφαιρα.Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ φιλικό.Ευχαριστούμε τη Μαρία και όλα τα παιδιά γι' αυτή την υπέροχη διαμονή.Μακάρι να είχαμε τη δυνατότητα να μείνουμε παραπάνω μέρες!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Danae M
Ο/η Aeolis S, Manager του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητή Danae M,

Η ομάδα του Aeolis Tinos Suites σας ευχαριστεί από καρδιάς για τα καλά σας λόγια. Η Τήνος είναι ένας νέος και ανεξερεύνητος προορισμός ακόμα για πολλούς και είναι χαρά μας που σας βοηθήσαμε να τη γνωρίσετε. Όλες μας οι προσπάθειες συγκεντρώνονται στο να κάνουμε τη διαμονή σας μαγευτική και αξέχαστη. Χαιρόμαστε που το πετύχαμε!

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θεα!!! Φανταστική πισίνα ! Ευγενέστατο προσωπικό ! Το δωμάτιο πολυ άνετο κ καθαρό ! Το πρωινό ειχε ποικιλία , γρήγορο σερβις σε πανέμορφο μπαλκόνι δίπλα στη πισίνα . Δεν χορταίνεις να βλέπεις τη θεα απο οποιοδήποτε σημείο του ξενοδοχείου !

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, evi p
Ο/η Aeolis S, Manager του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Ιουλίου 2016

Αγαπητή Evi p
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Η ομάδα του Aeolis Tinos Suites προσπαθεί πάντα να νιώθουν οι φιλοξενούμενοι όμορφα και να έχουν μια αξέχαστη ταξιδιωτική εμπειρία στη Τήνο. Στόχος μας είναι να νιώθετε ότι σας φροντίζουμε!

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για χαλάρωση , υπέροχη θέα , μοναδικά διακοσμημένα δωμάτια ανετα με ξεχωριστή αρχιτεκτονική που σέβονται τον επισκέπτη. Πολύ καλό φαγητό ,προσωπικό ευγενικό που γνωρίζει την δουλειά του και σε κάνει να νιώθεις άνετα

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Pantelis A
Ο/η Aeolis S, Manager του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Ιουνίου 2016

Αγαπητέ PantelisA,

Σε ευχαριστούμε από καρδιάς για τα ευγενικά σου σχόλια που μας δίνουν ακόμα ένα κίνητρο να συνεχίσουμε τη διαρκή μας προσπάθεια για βελτίωση. Στόχος της ομάδας του Aeolis Tinos Suites είναι να κάνουμε τους επισκέπτες μας να αισθάνονται σαν το σπίτι τους με μια δόση διακριτικής πολυτέλειας. Χαιρόμαστε που το πετύχαμε.

Σας ευχαριστούμε