Η κριτική γράφτηκε 25 Απριλίου 2016

Μείναμε σε superior δωμάτιο για 2 βραδιές και η διαμονή μας δεν θα μπορούσε να ήταν καλύτερη. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, καθώς είχε ένα υπνοδωμάτιο, ένα μεγάλο μπάνιο και καθιστικό με κουζίνα. Ο χώρος έχει φτιαχτεί με πολύ γούστο παντρεύοντας το μοντέρνο και το παραδοσιακό αυτού του όμορφου νησιού. Το κατάλυμα βρίσκεται μόλις 12 λεπτά από το λιμάνι της Τήνου (με αυτοκίνητο) και προσφέρει δωρεάν parking. Διαθέτει πισίνα ( infinity) με υπέροχη θέα προς το λιμάνι και τα γύρω νησιά ( Μύκονο και Σύρο). Επίσης προσφέρεται πρωινό (με αρκετά μεγάλη ποικιλία όπου το επιλέγεις 1 μέρα πριν) στο δωμάτιο που μπορείς να το απολαύσεις στην βεράντα του δωματίου. Στο χώρο της πισίνας μπορείς να απολαύσεις το καφέ σου ή το ποτό σου.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, Stevi G
Ο/η Aeolis S, Διευθυντής του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαΐου 2016

Αγαπητέ Stevi G.,

Καταρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια. Η ομάδα του Aeolis Tinos Suites καταβάλει κάθε προσπάθεια για να έχουν οι καλεσμένοι μας την καλύτερη εμπειρία στο χώρο μας και να αισθανθούν σαν το σπίτι τους. Η κριτική σας μας χαροποίει και μας βοηθάει να συνεχίσουμε με κέφι και αυτό το καλοκαίρι!

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

κάναμε καταπληκτικές διακοπες 2 βδομαδες στο ξενοδοχείο με την κοπέλα μ περάσαμε καταπληκτικά ! Η εξυπηρέτηση φοβερή τα δωμάτια καθαρά !!το φαγητο τέλειο ...φιλικό και ζεστο περιβάλλον το ηλιοβασίλεμα έκλεψε την παράσταση..

1  Ευχαριστούμε, nakos2016

Αγαπητέ nakos2016,

Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι βοηθήσαμε ώστε οι διακοπές σας να είναι όπως τις φανταζόσασταν. Είναι σκοπός μας να έχουν οι καλεσμένοι μας μια μοναδική εμπειρία, νιώθοντας ταυτόχρονα τη ζεστασιά σαν να είναι στο σπίτι τους. Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

Το ξενοδοχείο αυτο είναι καταπληκτίκο απο κάθε αποψη!!! Οι κοινοχρηστοι χώροι, η πισίνα, η τοποθεσία, τα ευρυχωρα και καλογουστα δωματια.Συγκριτικό του οντως πλεονεκτημα σε σχέση με πολλά αλλά ξενοδοχεία που εχω επισκεφθεί είναι η αψογη εξυπηρέτηση. Ισως το καλυτερό προσωπικο ξενοδοχείου με ευγενία και άμεση προσφόρα σε οτιδήποτε ζητήσαμε αλλά και και σε πράγματα που και ι ιδιοί με τρομερή καλοσυνή προσέφεραν. Η μοναδική επίλογη στην Τήνο είναι το AEOLIS TINOS SUITES!!

1  Ευχαριστούμε, Maria K

Αγαπητή Μαρία Κ.,

Σκοπός μας πάντα είναι να κάνουμε τις διακοπές σας αξέχαστες!
Χαιρόμαστε που το πετύχαμε και ελπίζουμε να γίναμε ο προορισμός στην Τήνο! Όταν επιστρέψετε θα μας βρείτε ανανεωμένους και με νέες υπηρεσίες, που θα σας κάνουν να νιώθετε σα στο σπίτι σας. Εις το επανειδήν.

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

ολα ητανε τελεια!!!!!το ξενοδοχειο ειναι πολυ ωραιο με μοντερνα διακοσμηση,το δωματιο ανετο πολυ καθαρο, το προσωπικο εξυπηρετικο κ ευγενικο!!!.αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι τα ιδιαιτερα κ πεντανοστιμα γευματα!!!

Ευχαριστούμε, athanasia a

Αγαπητή Αθανασία Α.,
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, που δείχνουν ότι οι προσπάθειες μας να προσφέρουμε μία ξεχωριστή διαμονή στους καλεσμένους μας είναι επιτυχημένες. Δίνουμε ιδιαίτερη βαρύτητα στα σχόλια των καλεσμένων μας, ώστε να γινόμαστε καθημερινά καλύτεροι. Σας περιμένουμε και το επόμενο καλοκαίρι!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2016

Τα φαγητα ηταν καταπληκτικα και πολυ νοστιμα..Τα δωματια ηταν πολυ ανετα και καθαρα...Η εξυπηρετηση ηταν αριστη,αμεση και πολυ φιλικη,ειχε καταπληκτικη θεα..σιγουρα θα ξαναπαω με το αγορι μου για διακοπες εκει.

Διαμονή: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ π

Αγαπητή Ευαγγελία Π.,

Η κριτική σας ανταμείβει τις προσπάθειες μας για αναβαθμισμένες και υπηρεσίες και προσωπική φροντίδα στους καλεσμένους μας. Όταν επιστρέψετε θα μας βρείτε ανανεωμένους και με νέες υπηρεσίες. Στόχος μας είναι να γίνει το Aeolis Tinos Suites το καλοκαιρινό σας σπίτι. Σας περιμένουμε!