“πολύ ωραιος προορισμος”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 6 ακόμη ιστότοποι!
Aeolis Tinos Suites
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

κάναμε καταπληκτικές διακοπες 2 βδομαδες στο ξενοδοχείο με την κοπέλα μ περάσαμε καταπληκτικά ! Η εξυπηρέτηση φοβερή τα δωμάτια καθαρά !!το φαγητο τέλειο ...φιλικό και ζεστο περιβάλλον το ηλιοβασίλεμα έκλεψε την παράσταση..

1  Ευχαριστούμε, nakos2016
Ο/η Aeolis S, Διευθυντής του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαΐου 2016

Αγαπητέ nakos2016,

Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι βοηθήσαμε ώστε οι διακοπές σας να είναι όπως τις φανταζόσασταν. Είναι σκοπός μας να έχουν οι καλεσμένοι μας μια μοναδική εμπειρία, νιώθοντας ταυτόχρονα τη ζεστασιά σαν να είναι στο σπίτι τους. Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

Το ξενοδοχείο αυτο είναι καταπληκτίκο απο κάθε αποψη!!! Οι κοινοχρηστοι χώροι, η πισίνα, η τοποθεσία, τα ευρυχωρα και καλογουστα δωματια.Συγκριτικό του οντως πλεονεκτημα σε σχέση με πολλά αλλά ξενοδοχεία που εχω επισκεφθεί είναι η αψογη εξυπηρέτηση. Ισως το καλυτερό προσωπικο ξενοδοχείου με ευγενία και άμεση προσφόρα σε οτιδήποτε ζητήσαμε αλλά και και σε πράγματα που και ι ιδιοί με τρομερή καλοσυνή προσέφεραν. Η μοναδική επίλογη στην Τήνο είναι το AEOLIS TINOS SUITES!!

1  Ευχαριστούμε, Maria K

Αγαπητή Μαρία Κ.,

Σκοπός μας πάντα είναι να κάνουμε τις διακοπές σας αξέχαστες!
Χαιρόμαστε που το πετύχαμε και ελπίζουμε να γίναμε ο προορισμός στην Τήνο! Όταν επιστρέψετε θα μας βρείτε ανανεωμένους και με νέες υπηρεσίες, που θα σας κάνουν να νιώθετε σα στο σπίτι σας. Εις το επανειδήν.

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2016

ολα ητανε τελεια!!!!!το ξενοδοχειο ειναι πολυ ωραιο με μοντερνα διακοσμηση,το δωματιο ανετο πολυ καθαρο, το προσωπικο εξυπηρετικο κ ευγενικο!!!.αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι τα ιδιαιτερα κ πεντανοστιμα γευματα!!!

Ευχαριστούμε, athanasia a

Αγαπητή Αθανασία Α.,
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, που δείχνουν ότι οι προσπάθειες μας να προσφέρουμε μία ξεχωριστή διαμονή στους καλεσμένους μας είναι επιτυχημένες. Δίνουμε ιδιαίτερη βαρύτητα στα σχόλια των καλεσμένων μας, ώστε να γινόμαστε καθημερινά καλύτεροι. Σας περιμένουμε και το επόμενο καλοκαίρι!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2016

Τα φαγητα ηταν καταπληκτικα και πολυ νοστιμα..Τα δωματια ηταν πολυ ανετα και καθαρα...Η εξυπηρετηση ηταν αριστη,αμεση και πολυ φιλικη,ειχε καταπληκτικη θεα..σιγουρα θα ξαναπαω με το αγορι μου για διακοπες εκει.

Διαμονή: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ π

Αγαπητή Ευαγγελία Π.,

Η κριτική σας ανταμείβει τις προσπάθειες μας για αναβαθμισμένες και υπηρεσίες και προσωπική φροντίδα στους καλεσμένους μας. Όταν επιστρέψετε θα μας βρείτε ανανεωμένους και με νέες υπηρεσίες. Στόχος μας είναι να γίνει το Aeolis Tinos Suites το καλοκαιρινό σας σπίτι. Σας περιμένουμε!

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2016

το ξενοδοχειο ηταν απλα τελειο!τι να πρωτο σχολιασω!!την απιστευτη θεα?τα τελεια δωματια??ολα πραγματικα ηταν καταπληκτικα! τα δωματια ηταν πραγματικα πεντακαθαρα !το φαγητο καταπληκτικο και παρα πολυ νοστιμο με πολλεσ ποικιλιεσ!!τα κιλα τα περνεισ για πλακα αφου δεν ξερεισ τι να πρωτο φασ!!! το συνιστω ανεπιφυλακτα για ονειρεμενεσ διακοπεσ!!!! Θα ξανα παμε σιγουρα με τον ανδρα μου!!!

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, sofia984

Αγαπητή Sophia 984,

καλημέρα από την ηλιόλουστη Τήνο! Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που σας προσφέραμε ονειρεμένες διακοπές. Αυτός είναι ο στόχος μας και για αυτό προσπαθούμε καθημερινά στο Aeolis Tinos Suites. Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε και να συνεχίσουμε να σας προσφέρουμε μοναδικές και ονειρεμένες διακοπές!

Η ομάδα του Aeolis Tinos Suites

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Τριαντάρος: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
4.7 χλμ μακριά
Carlo Bungalows
Νο 2 από 3 για: ο Όρμος Αγίου Ιωάννη
53 κριτικές
Προβολή τιμών

Aeolis Tinos Suites: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Aeolis Tinos Suites

Διεύθυνση: Επαρ.Οδ. Τριαντάρου-Φαλατάδου, Τριαντάρος 842 00, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Νότιο Αιγαίο > Κυκλάδες > Τήνος > Τριαντάρος
Παροχές:
Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Μικρή κουζίνα Σουίτες Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 1 ξενοδοχεία για: Τριαντάρος
Εύρος Τιμών: 78 € - 246 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3,5 αστέρων — Aeolis Tinos Suites 3.5*
Αριθμός δωματίων: 17
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Aeolis Tinos Suites με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;