Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2015

Ειχα κλεισει αρχες ιουλιου για 6 βραδια με τη γυναικα μου. μονη εξυπηρετικη η κοπελα των δωματιων (δεν ειναι ξενοδοχειο -παραμυθια) ενα μεγαλο οικοπεδο οπου ο ιδιοκτης εχτισε 9 μικρα σπιτακια και μια ωραια πισινα.
αρνητικα
δεν υπαρχει χωρος για παρκινγ για ολους-
οταν ειναι ο ιδιοκτητης της επιχ. δεν μπορεις να παρκαρεις σε μερικες θεσεις ειναι για αυτον και την παρεα του.
το πρωινο ειναι room service οπου καθε καθε μερα και λιγοτερο-ειναι γελιο αυτο, στο στρατο που εκανα θητεια ειχε μεγαλυτερες ποσοτητες.
στην πισινα οι ξαπλωστρες δεν φτανουν για ολους --οι ατυχοι θα κατσουν σε καρεκλα αν βρουν
δεν μπορεις ουτε καφε να παραγειλεις γιατι δεν εχουν μπαρ.
η γυρω περιοχη δεν εχει τιποτα και την διαφημιζουν ως τη μυκονο της τηνου. τρομαρα τους!!!!
wifi δεν επιανε πουθενα
το κρεββατι το στρωμα λιγο σκληρο.

θετικο
Ωραια Θεα απο τα δωματια
η κοπελα στην υποδοχη ειναι μονη της ευγενεστατη τρεχει για ολα να σε βοηθησει αλλα δυστυχως αυτη τραβαει ολα τα παραπανω που εχουν ολοι οι επισκεπτες.
κριμα γιατι δεν προκειται να επισκεφτω ξανα το χωρο που αδικεται απο το υπολοιπο προσωπικο

Συμβουλή: book another hotel!!!
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, chrisE4784BO
Ο/η Aeolis S, Διευθυντής του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαΐου 2016

Αγαπητέ ChrisE4784BO,

Καταρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο χώρο μας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα για εμάς, και μας βοηθούν στην καθημερινή μας προσπάθεια βελτίωσης και αναβάθμισης των υπηρεσιών μας. Λυπούμαστε που η διαμονή σας στο Aeolis Tinos Suites δεν ήταν αντάξια των προσδοκιών σας, Θα θέλαμε όμως να γνωρίζετε ότι καταβάλουμε κάθε προσπάθεια βελτίωσης με συνεχής αναβαθμίσεις τόσο στο επίπεδο υποδομών όσο και σε επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρουμε.

Στόχος μας πάντα είναι να προσφέρουμε στους καλεσμένους μας τις υψηλότερες υπηρεσίες σε προσωπικό επίπεδο ώστε να έχουν μια μοναδική εμπειρία διακοπών. Σας ευχαριστούμε που μας επιδείξατε τι σας ενόχλησε κατά τη διάρκεια της παραμονής σας μαζί μας, ώστε να μην επαναληφθούν. Ελπίζουμε πραγματικά να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Aeolis Tinos Suites ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία και να αξιολογήσετε εκ νέου τις αναβαθμίσεις που έχουν λάβει μέρος μετά τα σχόλιά σας(bar, parking, etc).
Τέλος θα θέλαμε να ξεκαθαρίσουμε πως το Aeolis Tinos Suites & Residences, είναι το συγκρότημα σουιτών που χτίστηκε με την νοοτροπία της φιλοξενίας και με το μεράκι της προσφοράς ξεκούραστων διακοπών σε εκείνους που αγαπούν την κυκλαδίτικη απλότητα, την Τήνο και προσδοκούν πραγματικά ξεκούραστες διακοπές.

Παραμένουμε στη διάθεση σας

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2015

Τα δωμάτια έχουν φτιαχτεί με χαρακτήρα παρέχοντας όλες τις ανέσεις και έχουν καταπλητκική θέα . Το προσωπικό είναι εξυπηρετικό και πρόθυμο σε ότι χρειαστείς. Το πρωινό είναι ωραία που σερβίρεται στο δωμάτιο με επιλογή ώρας και με επιλογή από λίστα τι θα συμπεριλαμβάνει (η λίστα θα μπορούσε να βελτιωθεί με περισσότερες επιλογές π.χ. καφέ κρύο , χυμούς , ομελέτες κλπ. ) .

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, efi1303

Αγαπητή Efi3103,

καλημέρα από την όμορφη Τήνο. Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα όμορφα σχόλια σας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που βοηθήσαμε ώστε να έχετε μια μοναδική εμπειρία διακοπών και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Οι συμβουλές σας, μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι και να είστε σίγουρη ότι λαμβάνονται σοβαρά υπόψη. Με την ευκαιρία αυτή θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πλέον στο πρωινό σερβίρονται και κρύος καφές, ομελέτες και πολλά παραδοσιακά προϊόντα ώστε να δημιουργήσουν μια αξέχαστη γαστριμαργική εμπειρία.

Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2015

Χρειάζεται βελτίωση το SERVICE (Πρωινό/ λίγες επιλογές, πισίνα/ δεν υπάρχει επαρκές service, μπαρ το βράδυ/ δεν υπάρχει κανείς).
Είναι θαυμάσιο σαν κτίσμα με φοβερή διακόσμηση.Σε καλό σημείο του νησιού.

Συμβουλή: Χρειάζεται τηλεφωνική επαφή πρώτα με την Υπεύθυνο
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios M

Αγαπητέ Dimitrios M.

Σας ευχαριστούμε για τα εποικοδομητικά σας σχόλια. Σκοπός της ομάδας μας είναι να δημιουργήσουμε ένα χώρο όπου η χαλάρωση και οι εξατομικευμένες υπηρεσίες είναι ο κανόνας.
Το Aeolis Tinos Suites είναι ένα συγκρότημα αυτόνομων πολυτελών κατοικιών με στόχο τη χαλάρωση και ευεξία. Ιδανικό για όσους αγαπούν την ηρεμία και την αίσθηση σπιτικής περιποίησης. Λαμβάνουμε τα σχόλια των καλεσμένων μας και προσπαθούμε να αναβαθμιζόμαστε συνεχώς. Σας περιμένουμε ξανά με νέες υπηρεσίες!

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2017

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ο/η Aeolis S, Concierge του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιουλίου 2017
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2017

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ο/η Aeolis S, Concierge του Aeolis Tinos Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Ιουλίου 2017
Μετάφραση Google