“καλοκαιρινή γεύση και άνεση”
Κριτική για: Anemos Beach Bar

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Anemos Beach Bar
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

άνεση για καφεδάκι και μικρογεύματα πάνω στο κύμα.Μια πολή καλή καλοκαιρινή επιλογή.
Λίγο με την μουσική έχει ένα θεματάκι αλλά οκ

Ευχαριστούμε, Menelaos K

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ καλή εξυπηρετηση, πολύ ωραία μουσική και η pizza και η κρεπα τους πολυ καλη επίσης. πήγαμε βραδυ με παρεα κ περάσαμε σουπερ κ μας κεράσανε κ πολλά σφηνακια

Ευχαριστούμε, Andreas I
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στο συγκεκριμένο μαγαζί ερχόμαστε πάρα πολλά χρόνια, από τότε που ήμουν παιδί. Το έχουμε δει να ανεβαίνει και να εξελίσσεται, ωστόσο χάνει στα σημεία.
Ο καφές και το φαγητό είναι εξαιρετικά, με αγαπημένο μου την κρέπα, η ατμόσφαιρα είναι πολύ καλή, το μαγαζί προσεγμένο και το σέρβις το βράδυ εξαιρετικό. Επίσης παρέχεται τεράστιο πάρκινγκ δίπλα ακριβώς από το μαγαζί.
Ωστόσο, για τις πρωινές ώρες δεν το προτιμώ για τους εξής λόγους: το σέρβις είναι λίγο αργό, οι ξαπλώστρες είναι βρώμικες και εν μέρη σκισμένες και το τραπεζάκι στο σετ που καθισαμε εμείς ήταν γεμάτο άμμο.
Τεράστιο ατού βεβαια για τις ξαπλώστρες είναι τα κουτάκια που κλειδωνεις τα πραγματά σου.

Ευχαριστούμε, Eva B

Anemos Beach Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάτω Αλμυρή, Περιοχή Κορινθίας

Anemos Beach Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!