“Καλό φαγητό”
Κριτική για: Gefsithea

Gefsithea
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Το φαγητό ήταν εξαιρετικο, η σαλάτα του καισαρα ήταν απλά φανταστικη! Προτείνεται ανεπιφύλακτα. Πάνω στην θάλασσα με θέα το λιμάνι των Λουτρων!

Ευχαριστούμε, Giorgos K

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν κ το επιλεξαμε εντελως τυχαια, ηταν η καλυτερη επιλογη φαγητου που καναμε στο νησι!! Με το που φτασαμε κ προσπαθουσαμε να αποφασισουμε που θα καθισουμε, ο κυριος Γιαννης ηρθε αμεσως να μας βρει ενα τραπεζι στον ισκιο μιας κ ηταν μεσημερι! Ηταν πολυ ευγενικος κ εξυπηρετικος, δινοντας μας συμβουλες για το τι να προτιμησουμε, αλλα κ πολλες συμβουλες για το νησι κ τις παραλιες που πρεπει να επισκεφθουμε!! Οσα μας ειπε βγηκαν οντως σωστα, κ βασει αυτων περασαμε καταπληκτικα!! Το φαγητο στο μαγαζι του ηταν επισης παρα πολυ νοστιμο, και ο χωρος ειναι πολυ καθαρος και ανετος!! Οι μεριδες ειναι τιμιες, ενω στο τελος μας κερασε μεχρι και βαφλα με παγωτο!! Ευχαριστουμε για την αψογη φιλοξενια, θα σας συστησουμε σιγουρα στους φιλους μας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, marianna1315
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη θεα στα Λουτρα, τραπεζακια διπλα στη θαλασσα. Εξαιρετικο παγωτο δικης τους παραγωγης. Φιλοξενοι ανθρωποι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, mania_aliv
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019

Στον όρμο των Λουτρών, με τραπέζια και στην παραλία. Καθίσαμε αργά για κρέπες και λουκουμάδες. Αρκετά καλό, οι λουκουμάδες με μέλι αν και έχει διάφορες ευφάνταστες επιπλέον γεύσεις. Οι κρέπες στα όρια του καλού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, LoukasPap
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κρέπα αλμυρή και βάφλες εξαιρετικές!!!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!! Μια επιλογή για κάτι πιο ελαφρύ και για γευστικοτατα επιδόρπια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ronisc

Gefsithea: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κύθνος, Κυκλάδες
Λουτρά, Κύθνος

Gefsithea: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.