“Από τα καλύτερα ”
Κριτική για: Mikres Cyclades

Mikres Cyclades
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος.. εξυπηρετικο και φιλικό προσωπικό.. τιμές λίγο τσίμπημενες αλλά όχι χωρίς λόγο και όχι υπερβολικές.. όσα πιάτα δοκιμάσαμε αρκετά γευστικά..

Ευχαριστούμε, lena k
Ο/η Kyriaki S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mikres Cyclades, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2018

Σε ευχαριστούμε πολύ Λένα! Μας τιμά η κριτική σου και μας δίνει χαρά το γεγονός ότι απόλαυσες το φαγητό, την ατμόσφαιρα και την εξυπηρέτηση στις Mikres Cyclades! Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε διαβάσει τόσα σχόλια για το ποσό ακριβό ήταν και το αφήσαμε για τελευταία μέρα πριν φύγουμε παρότι λέγαμε να μην πάμε καν.Ευτυχως που πήγαμε!!Ειναι μια πειραγμενη ελληνική κουζίνα με τιμές Αθήνας όπως σε όλο το νησί!!
Πολύ ωραίοι λουκουμάδες με τυριά, τρομερές πατάτες με σος σκόρδου και γραβιέρα ναξου, εξαιρετικες γαρίδες με κανταΐφι (πολύ φρέσκιες) και πολύ ωραίος, ελαφρύς ντάκος!!Για κυρίως Λινγκουίνι με μελάνι σουπιάς και καραβίδες και αρνί με φάβα!!Πολυ νόστιμα και τα 2 (μόνο οι καραβίδες δε μου φάνηκαν τόσο φρέσκιες)!Αυτα τα πιατα με 2 μπουκάλια νερό και 2 ποτήρια κρασί 70€!Ας συγκρίνουμε τέτοιου είδους μαγαζιά με αντίστοιχα τους και όχι με πιτσαρίες ή σουβλάκια για να αποτυπώνουμε σωστή κριτική και όχι παραπλανητική..
Χαμογελαστό και εξυπηρετικο προσωπικό!
Πολύ καλή δουλεια!

Ευχαριστούμε, Eleni_Cham17

Ελένη σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα λόγια σου!!!! Χαιρόμαστε πολύ που επισημαίνεις την άριστη σχέση τιμής-ποιότητας που προσφέρουμε!! Πάνω από όλα χαιρόμαστε που απόλαυσες τις γαστρονομικές μας προτάσεις και την εξυπηρέτηση όλης της ομάδας μας! Σας περιμένουμε και το επόμενο καλοκαίρι!!!

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επιλέξαμε για να γιορτάσουμε την επέτειό μας και μείναμε τόσο ικανοποιημένοι που το επισκεφτήκαμε και το επόμενο βράδυ. Νόστιμα πιάτα και πλούσιες μερίδες, μια εξαιρετική σχέση ποιότητας και τιμής. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε χταποδάκι με φάβα, γαρίδες με φύλλο κανταίφι, αρνίσιο κότσι, μοσχαρίσια μάγουλα με παπαρδέλες, ποικιλία νησιώτικων μεζέδων για δύο και σούπα σοκολάτας. Φιλική και επαγγελματική εξυπηρέτηση. Πολλά συγχαρητήρια σε δύο νέα παιδιά στην υποδοχή και στο σέρβις, στην Κλαίρη και στον Γιάννη. Επειδή έχει λίγα τραπέζια έξω, αν δεν θέλετε να κάτσετε μέσα κάντε κράτηση.

1  Ευχαριστούμε, GoPlaces729759
Ο/η Kyriaki S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mikres Cyclades, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2018

Δεν ξέρουμε για τι να σας πρωτοευχαριστήσουμε! Για την απόφασή σας να περάσετε μια τόσο σημαντική ημέρα στο εστιατόριό μας, για την εμπιστοσύνη σας για δεύτερη φορά, για την υπέροχη κριτική σας, για τις εξαιρετικές προτάσεις του μενου? Σας ευχαριστούμε για όλα λοιπον και ελπίζουμε να σας δούμε και την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε το νησί!!!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπεις γι αυτό το εστιατοριο.φοβερος χώρος,ευγενικό και προθυμο προσωπικό και εξαιρετικό φαγητό.συγχαρητηρια στην Κλαιρη για την ευγένεια της και την πολύ καλή δουλειά που κάνει.οσο για τον Ιωάννη ένας από τους καλύτερους σερβιτόρους που έχουμε γνωρίσει.
Το συνιστουμε ανεπιφύλακτα..

Ευχαριστούμε, Orestis M

Ορέστη να είσαι πάντα καλά!! Σε ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σου! Χαιρόμαστε πάρα πολύ που απόλαυσες τα πάντα! Κάτι μας λέει ότι θα σε ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο ξεχωρίζει ανάμεσα στα υπόλοιπα για τον προσεγμένο,καθαρό και καλαίσθητο χώρο του! Το φαγητό μας ενθουσίασε σε ό,τι δοκιμάσαμε!
Τα πιάτα ήταν φρέσκα και καλοστημένα!
Τα κορίτσια που μας σέρβιραν ευγενέστατα και χαμογελαστά!
Αποτελεί ιδανική επιλογή για φαγητό κρίνοντας βάσει ποιότητας και τιμής!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, drSz

Σας ευχαριστούμε τόσο πολύ!! Κάθε φορά που διαβάζουμε τέτοια σχόλια γεμίζουμε χαρά και δύναμη!! 'Ολη η ομάδα μας στέλνει την αγάπη της και την ελπίδα να σας ξαναδούμε!

Mikres Cyclades: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουφονήσι, Κυκλάδες

Mikres Cyclades: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!