“Το εστιατόριο που ξεχωρίζει!!”
Κριτική για: Mikres Cyclades

Mikres Cyclades
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο ξεχωρίζει ανάμεσα στα υπόλοιπα για τον προσεγμένο,καθαρό και καλαίσθητο χώρο του! Το φαγητό μας ενθουσίασε σε ό,τι δοκιμάσαμε!
Τα πιάτα ήταν φρέσκα και καλοστημένα!
Τα κορίτσια που μας σέρβιραν ευγενέστατα και χαμογελαστά!
Αποτελεί ιδανική επιλογή για φαγητό κρίνοντας βάσει ποιότητας και τιμής!

Ευχαριστούμε, drSz
Ο/η Kyriaki S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mikres Cyclades, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε τόσο πολύ!! Κάθε φορά που διαβάζουμε τέτοια σχόλια γεμίζουμε χαρά και δύναμη!! 'Ολη η ομάδα μας στέλνει την αγάπη της και την ελπίδα να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε 2 συνεχόμενα βράδια και δεν μπορώ να διαλέξω τι μας άρεσε περισσότερο!!! Το μαγαζί καλόγουστα διακοσμημένο!! Το προσωπικό ευγενέστατο, φιλικότατο, άψογοι όλοι!!! Το φαγητό, τόσο το κρέας όσο και τα θαλασσινά, πενταμόστιμο, καθαρές γεύσεις, μεγάλες μερίδες, τέλεια!!! Εξίσου εκπληκτικά τα ορεκτικά και τα γλυκά!!!! Οι τιμές λογικές για αυτό που προσφέρουν!!! Όταν ξανάρθω στα Κουφονήσια σίγουρα θα ξαναέρθω!!!

Ευχαριστούμε, 26artemisi
Ο/η Kyriaki S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mikres Cyclades, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Άρτεμις!!! Είναι τιμή μας που μας εμπιστευτήκατε είσαι διπλούν και χαιρόμαστε απίστευτα που είχατε την ευκαιρία να δοκιμάσετε και να απολαύσετε αρκετά από τα πιάτα μας!!! Ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!!

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική μόλις έχοντας τελειώσει το φαγητό μου και μένοντας ακόμη στο εστιατόριο.
Το περιβάλλον όμορφο, φιλόξενο και ευγενέστατο προσωπικό.
Βλέποντας το μενού ήταν πολλά τα πιάτα που μας κίνησαν το ενδιαφέρον αλλά επιλέξαμε για σαλάτα Ντακο, για ορεκτικό γαρίδες τυλιγμενες σε φύλλο κανταΐφι και χταπόδι με φάβα και για κυρίως γαριδομακαροναδα. Από που ν'αρχισω... Ο ντακος ελαφρύς γευστικός και δροσερός για αρχή. Για τις γαρίδες και το χταπόδι δυσκολεύομαι να βρω μια λέξη που θα χαρακτήριζε αυτά τα πιάτα...αψογα γευστικά, όσο πρέπει ποσοτικά μαλακά και ισορροπημένα! Στο τέλος η γαριδομακαροναδα ήταν που απογείωσε γευστικά το βραδινό μας φαγητό. Να δοκιμάσετε μπύρα από τις Σέρρες. Ήταν ΌΛΑ υπέροχα, είναι από το φαγητό που θα θυμόμαστε για πάντα στις διακοπές μας στα Κουφονησια με διαφορά!!
Αξίζει να γευματισετε εδώ σίγουρα μια φορα(ειμαι βέβαιη ότι θα ακολουθήσει και δεύτερη και τρίτη).
Οι τιμές πολύ καλές για τα πιάτα, άξιζε το κάθε ευρώ που δώσαμε!!
Χίλια μπράβο στο team των μικρών Κυκλάδων!!

Ευχαριστούμε, elli v

Έλλη σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα!!!! Για την προτίμηση αλλά και για το χρόνο που αφιέρωσες για να μοιραστείς την εμπειρία σου και να γράψεις αυτή την υπέροχη κριτική! Χίλια ευχαριστώ από όλη την ομάδα μας!!! Θα χαιρόμαστε να σε βλέπουμε κάθε φορά που βρίσκεσαι στο νησί!

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αναβαθμίζει κατά πολύ την γαστρονομία του νησιού . Ευγενικό προσωπικό,ευχάριστο περιβάλλον υψηλής μινιμαλιστικής αισθητικής λογικες τιμές.
Για εκείνους που δεν θέλουν να γευτούν απλά ένα φρέσκο ψάρι ....το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, tzompanakistella
Ο/η Kyriaki S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mikres Cyclades, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!!! Τα σχόλιά σας μας τιμούν ιδιαιτέρως! Θα είναι μεγάλη χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό για το επίπεδο γαστρονομίας του νησιού. Πολύ ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Λογικές τιμες γι αυτό που προσφέρει, υψηλή αισθητική του χώρου.... γενικότερα ένα εστιατοριο που θες να ξαναπάς!

Ευχαριστούμε, dmitropoulos

Τα σχόλιά σας μας δίνουν απίστευτη χαρά και δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε εμπειρίες γαστρονομίας στις Mikres Cyclades! Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Mikres Cyclades: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουφονήσι, Κυκλάδες

Mikres Cyclades: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!