Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017

Ξεκινώντας απο τα θετικά, έχουμε επισκεφθεί τους χώρους του καταλύματος και είναι προσεγμένοι, με πράσινο και χώρο να παίζουν τα παιδιά, τα δωμάτια ευρύχωρα και εξοπλισμένα. Η θάλασσα που βρίσκεται ακριβώς απο κάτω, δεν είναι η καλύτερη της περιοχής, και έχει αχινούς σε κάποια σημεία. Στα αρνητικά τώρα, είναι η αντιμετώπιση των ιδιοκτητών στο πρόβλημα που προέκυψε με την κράτηση μας. Δυστυχώς δεν καταφέραμε να μείνουμε στο κατάλυμα, καθώς η κράτηση μας, που είχε γίνει μέσω της σελίδας, Hotels.com, πολύ απλά δεν ίσχυε! Σύμφωνα με τα λεγόμενα του ιδιοκτήτη δεν συνεργάζονται με την συγκεκριμένη σελίδα. Τώρα γιατί εμφανίζει διαθεσιμότητα και μπορεί κάποιος να κάνει κράτηση μέσω της συγκεκριμένης σελίδας στο κατάλυμα, αυτό είναι μάλλον κάτι που δεν τους απασχολεί. Καλό λοιπόν θα είναι όποιος ενδιαφέρεται να κάνει κράτηση στο συγκεκριμένο κατάλυμα να απευθύνεται τηλεφωνικά απευθείας στο ξενοδοχείο, διαφορετικά μπορεί να βρεθεί κυριολεκτικά με τις βαλίτσες στο χέρι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, AMALIA M
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2017

Βρήκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχειο σε αναζήτησή για κατάλυμα για το θέατρο αλλα το ευχαριστηθήκαμε τόσο πολύ! Όμορφα δωμάτια (λιγο μικρή η ντουζιέρα) άνετα και καθαρά. Εξαιρετικός ο ιδιοκτήτης και οι υπάλληλοι, νοστιμότατο και φρεσκότατο το πρωινό, καλή η τιμή, αλλα προπάντων τίμιο διότι πράγματι παρείχε όσα υποσχόταν...
Δεν πρόλαβα να χαλαρώσω αρκετά στον υπέροχο κήπο αλλα ελπίζω να το κανω μια άλλη φορά

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Dominus73
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε 7 βραδια σε ισογειο διαμερισμα με κηπο στο μπροστινο μερος...απλα ιδανικα για οικογενεια με μικρα παιδακια..το δωματιο αξιοπρεπεστατο και καθαρο..ο κ. Γιωργος μας ετοιμαζε καθε μερα και διαφορετικο πρωινο με ομελετες φρεσκο χυμο πορτοκαλι και αλχημειες..πραγματικα αν και ειχαμε 1,5 χρονων παιδι ξεκουραστηκαμε...το μονο αρνητικο ηταν οτι μερικες μερες η θαλασσα δεν ηταν καθαρη. Το συνιστω παντως για οικογενειες..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, bimtsa
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2016

Τυχαία βρήκαμε ένα δωμάτιο για μια νύχτα όταν πήγαμε για παράσταση στην Επίδαυρο. Δούλεψα σε όλη μου τη ζωή στο τουρισμό. Χαίρομαι που πια το τουριστικό προϊόν της Ελλάδας έχει αναβαθμιστεί πάρα πολύ. Και σαν υποδομές, και σαν υπηρεσίες και σαν ανθρώπινη παρουσία. Μια μονάδα με ποιοτική κατασκευή. Ένας κήπος πανέμορφος και περιποιημένος. Περιτριγυρισμένος από πορτοκαλιές με ελευθερία να κόψεις πορτοκάλια. Οι λεπτομέρειες πολλές, δεν μπορώ να τις πω όλες. Σίτες, κλιματιστικά αθόρυβα, καθαριότητα, λειτουργικούς κουβάδες στις τουαλέτες και στη κουζίνα, πλήρης εξοπλισμός της κουζίνας, μέχρι ..... ρολό χαρτί κουζίνας καινούργιο. Ωραία δωμάτια, με τζάκι και μεγάλα μπαλκόνια ή ιδιωτικό κήπο!!!! Σίγουρα ξεχνώ πολλά. Δεν μπορώ όμως να ξεχάσω το πρόγευμα. Όταν άρχισαν να μας φέρνουν τα διάφορα μουρμουρίσαμε - ωχ θεέ μου να δούμε τι θα μας χρεώσουν..... Κανάτα με χυμό πορτοκαλιού στημένου εκείνη τι στιγμή. Καφέ, ομελέτα με λαχανικά, τυρόπιτα φρεκοτηγανισμένη, βούτυρο, μέλι, μαρμελάδα, φρυγανισμένο ψωμί. Ζητήσαμε τυρί και μας έφεραν. Και στον λογαριασμό παρακαλώ.....εφτά (ναι 7) ευρώ το άτομο. Και οι άνθρωποι εκεί...... τόσο ζεστοί και ευγενικοί έστω και για πελάτες της μιας βραδιάς. Την τιμή δεν σας στην λέγω γιατί για διαμέρισμα με τεράστιο σαλόνι / κουζίνα και ξεχωριστό υπνοδωμάτιο... μάλλον μας είπα ένα εξευτελιστικό ποσό για να μην μείνει άδειο εκείνο το βράδυ .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Γιάννος Χ
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016

Το σημείο καταπληκτικό 5 λεπτά απο την παραλία, ενας φανταστικος κήπος με λουλούδια και φυσικά προρτοκαλιές.
τα δωμάτια πολύ καθαρά και μεγάλα ,κουζινάκι πλήρες πολύ καθαρό μπάνιο με πολύ φως και σιτες στα παράθυρα!
Το μπαρ για να καθήσεις να ποιεις ποτο το βρα΄δυ πολύ ωραίο και δροσερό .
το πρωινό φανταστικό όλα φτιαγμένα εκείνη την ώρα πεντανόστιμα και σπιτικά και φυσικά στιμμένη φρέσκια πορτοκαλάδα από τον κήπο τους !!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα επάνω και μπροστινά δωμάτια πιστεύω είναι καλύτερα πιο άνετα εχουν την βεράντα τους!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Tsiklea