“Τελεια”
Κριτική για: Ammoudara Restaurant - Taverna

Ammoudara Restaurant - Taverna
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Ηρθα με φιλους για μπανιο στη παραλια εδω στη περιοχη και μετα ανεβηκαμε στο εστιατοριο. Υπαρχει ποικιλια στο μενου ειτε θελεις σνακ ειτε κανονικο φαγητο. Το προσωπικο ευγενικο και προθυμο και το φαγητο νοστιμο. Νομιζω θα το κανω στεκι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 709giannism

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα με την οικογένεια μου στη παραλία και μετά ανέβηκα από πάνω στο εστιατόριο. Πολύ καλή θέση, ευγενικό προσωπικό, το φαγητό νόστιμο και οι τιμές λογικές ! Θα το ξανά προτιμήσω

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Petros M
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Ένα υπέροχο περιβάλλον με υπέροχη θέα θάλασσα και πολύ ευγενικό προσωπικό και εξαιρετική κουζίνα θα τα πούμε ξανά σίγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, unboxingp2021
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό, άψογη εξυπηρέτηση και πολύ όμορφο περιβάλλον .Τραπεζάκια πάνω στην παραλία, καλό και για μεσημέρι και για βράδυ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Κωστης Κ
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

60 ευρώ για μια μέτρια τσιπούρα ιχθυοτροφειου, ένα μέτριο λαβράκι ιχθυοτροφειου, αλλά ο σερβιτόρος επέμεινε: είναι πελαγίσια. 6 κατεψυγμένες γαρίδες και κατεψυγμένα καλαμαράκια τηγανητά .
Αυτό που είναι απαράδεκτο είναι ότι επέμενε να μας φέρει αυτό το λεγόμενο «Special» πιάτο. Μας πήρε για άτομα που δεν ξέρουν τι τρώνε. Δεν είναι δύσκολο να διακρίνουμε τα ​​πελαγίσια ψάρια από τα ψαρια ιχθυοτροφειου.
Επιπλέον, το σύνολο δεν ήταν φρέσκο.
Αλλά πρέπει να πούμε ότι ήταν καλά μαγειρεμένο και καλά σερβιρισμένο από τον Λεωνίδα.

Το κερασάκι στην τούρτα έφτασε το επόμενο πρωί :
Πήγαμε για τον καφέ μας, ο οποίος δεν ήταν κακός. Αλλά η κυρία στο μπαρ, μια μικροκαμωμένη κυρία με ρωσική προφορά, είναι αγενής και φωνάζει αν τολμάτε να της επισημάνετε ότι ζητήσατε κρύο καφέ αντί για τον ζεστό καφέ που σας σερβίρει.

Ευχαριστούμε, 162shpresag

Ammoudara Restaurant - Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελούντα, Νομός Λασιθίου

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Ammoudara Restaurant - Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!