“Καλό ψητό στην Θήβα ”
Κριτική για: Λαδόκολλα

Λαδόκολλα
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη γωνία κάτω από πλατάνια. Εξυπηρετικο προσωπικό. Η Μαρία παρόλο που είχε ρεζερβέ τραπέζια μας δημιούργησε μια όμορφη γωνία. Ο Αλέξανδρος ξέροντας πολύ καλά τα καλούδια της κουζίνας μας πρότεινε τα καλύτερα. Φάγαμε μια υπέροχη σαλάτα ( λαδόκολλα) σαγανάκι φέτα και πολύ καλοψημένη προβατίνα. Ότι έπρεπε μια μικρή ξενάγηση της περιοχής μέσα σε τρία πιάτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, SSFRock Q

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό. Πολύ μεγάλες μερίδες. Πολύ εξυπηρετικοί σερβιτόροι. Στην αρχή μας κέρασαν "φέτα με μέλι" και στο τέλος σιμιγδαλένιο χαλβά με παγωτό και τρεις γεύσεις παγωτό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, 288dimitrisn
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίες και απλές γεύσεις, μεγάλες μερίδες, στην κεντρική πλατεία της Θήβας, οι σερβιτόροι πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί και στο τέλος γλυκό παγωτό και καταπληκτικος χαλβάς με παγωτό στη μέση άπαιχτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, γιάννης π
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί με αρκετή ποικιλία φαγητών και γρήγορη εξυπηρέτηση.
Είναι η δεύτερη φορά που το επισκέπτομαι και ότι έχω δοκιμάσει είναι αρκετά γευστικο και χορταστικο.Τα σουτζουκάκια αρκετά γευστικά (αν και η σάλτσα ήταν λίγο νερομενη, πιστεύω ότι έτυχε.
Το τυροπιταρι αρκετά γευστικο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
4  Ευχαριστούμε, dimanastasios
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα την λαδόκολλα με την πλην παρέα μου και μπορώ να πω πώς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι όχι μόνο από την εξυπηρέτηση των παιδιών αλλά και από την ποιότητα του φαγητού !!!
Με την πρώτη ευκαιρία που θα ξανά περάσουμε από την Θήβα σίγουρα θα υπάρχει στάση για φαγητό εκεί!!!

1  Ευχαριστούμε, 595alexandrosk

Λαδόκολλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θήβα, Περιοχή Βοιωτίας

Λαδόκολλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!