“Ποιοτητα και εξυπηρετηση - ικανοποιητικές μερίδες - λογικές τιμές”
Κριτική για: Λαδόκολλα

Λαδόκολλα
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Επισκέφθηκα το εστιατόριο χθες με τον γιό μου αφού είχαμε περάσει μια δυσκολη και κουραστική μέρα και η επιλογή μας αυτή μας δικαίωσε .Όλα ηταν φανταστικά και η εξυπηρέτηση γρήγορη και άψογη. Το προσωπικό πολυ φιλικό και με το χαμόγελο μόνιμο στα χείλη του, ο χώρος καθαρός και ζεστός. Δοκιμάσαμε απίστευτες γεύσεις ρ οπως το ριζότο με κοτόπουλο και το ψαρονέφρι με θυμάρι και μελι. Οι τιμές είναι πολυ καλές για αυτά που προσφέρουν και οι μερίδες τεράστιες. Στο τέλος μας έφεραν παγωτό και ρακί για κέρασμα.
Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες!
Ποιότητα, καλές τιμές, ωραίο περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση, καθαριότητα και απίστευτες γεύσεις!
Όταν ξαναπάμε Θήβα θα ειναι σίγουρα η επιλογή μας!

1  Ευχαριστούμε, athanasiose745

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σα εξοδουχος φαντάρος επισκεφθηκαμε το συγκεκριμένο μεζεδοπωλείο. Πολύ ωραίος χώρος και ατμόσφαιρα. Το φαγητό ήταν πολύ καλό, το σνίτσελ που παράγγειλα χορταστικό και με μεγάλη ποσότητα, οι τιμές του νορμάλ για ένα καλό μεζεδοπωλείο!

Το συνιστώ και για όσους τρώνε θαλασσινά.

1  Ευχαριστούμε, Vagelis I
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι πωλητής σε πολυεθνική εταιρεία και λόγο του επαγγέλματος επισκέπτομαι πολλές πόλεις τής Ελλάδας .Στο εν λόγο μαγαζί με έφερε πελάτης τής περιοχής .Μού άρεσε η ευγένεια και το χαμόγελο και από την πλευρά τού ιδιοκτήτη και από την πλευρά τού προσωπικού ,αυτό έχει σαν αποτελέσμα να θεωρήσω ότι το μαγαζί έχει " καλή πλεύση " Σε δεύτερη μοίρα βάζω το φαγητό πού στην προκειμένη περίπτωση ήταν έκπληκτό !! Μπράβο σάς ...

3  Ευχαριστούμε, CHRIS77777777
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μερις σε κεντρικό σημείο της Θήβας . Γρήγορη εξυπηρέτηση από το προσωπικό . Το προτείνω σε όποιον επισκεφτεί τη Θήβα

Ευχαριστούμε, Christos A
Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2017

Είχα καθίσει και πριν από καιρό.Ξαναπήγα σήμερα με ένα φίλο για ένα τσίπουρο.Γρήγορη εξυπηρέτηση με καλούς μεζέδες. Απο τιμές όπως πάντα νορμάλ.

Ευχαριστούμε, Haris M

Λαδόκολλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θήβα, Περιοχή Βοιωτίας

Λαδόκολλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!