Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2015

για να αραξεις λιγες μερες αξιζει ελαχιστα καλη τιμη και σε ωραιο μερος ενοχλει λιγο ο θρουβος των νυχτερινων μαγαζιων βρισκεις λιγο ευκολα παρκιν εχουν και μπροστα στο ξενοδοχειο ωραια διακοσμιση κατι παει να κανει

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, 104georget
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2015

Κατά την παραμονή μας στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο με το σύζυγό μου και τους κουμπάρους μας, ομολογώ ότι τόσο η εξυπηρέτηση όσο και η διεκόλυνση παροχής υπηρεσίων ήταν άψογη. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει να περάσει ένα 2ήμερο στο κέντρο της πόλης και ήσυχα και παράλληλα να συνδυάσει διασκέδαση νυχτερινή διασκέδαση και καλό φαγητό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, GEORGIA-ISAVROS
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη έκπληξη το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, άνετο δωμάτιο πολύ καλό και ευγενικό service. Ζεστό ήσυχο και καθαρό περιβάλλον. Μια πολύ καλή επιλογή .
Στο κέντρο της πόλης δίπλα σε πάρκινγκ που αφήνεις με ασφάλεια το αυτοκίνητο σου και μόλις 50 μέτρα από την πλατεία.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, stamelosnikos
Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2014

Στο τελευταίο επαγγελματικό ταξίδι μας στη Θήβα,επιλέξαμε το ξενοδοχείο Διονύσιον για λίγες μέρες,περιμένοντας απλώς τα βασικά από ένα ξενοδοχείο μιας μη τουριστικής επαρχιακής πόλης.Εντυπωσιαστήκαμε από τον επαγγελματισμό του προσωπικού,που συνδυαζόταν με την ανά πάσα στιγμή προθυμία για ικανοποίηση των αναγκών μας,από την καθαρότητα των πολύ άνετων δωματίων,και τέλος από την τοποθεσία του στο κέντρο της πόλης,που μας επέτρεπε να κινηθούμε παντού,χωρίς κόπο και κόστος!Το συστήνω,ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους