Travelocity
Orbitz.com
Priceline
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν μια απόλαυση... Ο κύριος Γρηγόρης σε υποδέχεται με ευγένεια και είναι πρόθυμος να απαντήσει κάθε ερώτηση και να σου κάνει προτάσεις για το τι να επισκεφτείς και πού να φας. Ο περιβάλλων χώρος πολύ προσεγμένος και καθαρός, σε ηρεμεί... Το δωμάτιο μας ευρύχωρο, πεντακάθαρο και με όλες τις ανέσεις. Μεγάλο συν το κοινόχρηστο πλυντήριο, σε περίπτωση που μείνετε πολλές ημέρες. Η απόσταση από το Αργοστόλι το πολύ 10 λεπτά με το αυτοκίνητο. Μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και θα το προτείνουμε σε όποιον επισκεφτεί την όμορφη Κεφαλονιά! Ευχαριστούμε Γρηγόρη!

Ευχαριστούμε, MARIA20_07_77
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Η διαμονή μας στο Dina Apartments ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Το κατάλυμα βρίσκεται σε προνομιακή και ήσυχη περιοχή, Είναι μέσα στο πράσινο και σε περιποιημένο κήπο, πολύ κοντά στο Αργοστόλι και με εύκολη προσβαση σε όλες τις παραλίες του νησιού. Τα δωμάτια με όλες τις ανέσεις, ευρύχωρα και πεντακάθαρα!
Ο ιδιοκτήτης κ. Γρηγόρης είναι πολύ φιλικός και ευγενικός. Πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να μας δώσει συμβουλές για το νησί. Η φιλοξενία του μας σκλάβωσε...Ανυπομονούμε ήδη να επιστρέψουμε για 4 λόγους. Την πανέμορφη Κεφαλονιά, το υπέροχο και προσεγμένο κατάλυμα, την καταπληκτική φιλoξενία του κ. Γρηγόρη και την υπέροχη σπιτική λεμονάδα του!
Γρηγόρη να είσαι πάντα καλά! Εις το επανειδείν!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, dimit_424
Ο/η Dina Apartments, Υπεύθυνος του Dina Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2020

Δημήτρη σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.
Είναι χαρά μας να ξέρουμε ότι σας άρεσε το το κατάλυμα μας και ότι μείνατε ικανοποιημένοι κατά την διαμονή σας.
Να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε την όμορφη οικογένεια σας,
Καλό φθινόπωρο ,

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Μείναμε 6 μέρες κ μείναμε ενθουσιασμένοι. Ολοι οι χώροι ήταν ιδιαίτερα φροντισμένοι με μεράκι. Το δίχωρο διαμέρισμα ήταν υπέροχο με παρα πολλές ανέσεις και πεντακάθαρο. Καθημερινά έμπαιναν κ το τακτοποιούσαν- στοιχείο που δε συναντάται σε αλλά ενοικιαζόμενα διαμερίσματα. Το μονο ισως που έλειπε (όσον αφορά στις δικές μας
ανάγκες κ συνήθειες) ήταν ένας φουρνος μικροκυμάτων αλλά αυτό ήταν λεπτομέρεια.
Οι ιδιοκτήτες ήταν παρα πολύ φιλόξενοι. Η σπιτική λεμονάδα κατά την άφιξη μας ήταν η καλύτερη που έχουμε πιει. Άρεσε πολύ κ στα παιδιά. Το δώρο απο τον ιδιοκτήτη κατά την αναχώρηση μας ηταν υπέροχο. Μια μοναδική χειρονομία που που δεν την έχουμε ξανασυναντήσει ως τώρα όπου κι αν έχουμε μείνει όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά κ στο εξωτερικό. Θα μας θυμίζει πάντα το υπέροχο αυτό νησί κ θα αποτελεί έναυσμα οργανωσης κι άλλων καλοκαιρινών διακοπών εκεί.
Η τοποθεσία παρα πολύ καλή. Ήσυχο το μέρος αλλά ταυτόχρονα δίπλα στην πόλη του Αργοστολίου.
Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Voyager283651
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφα δωμάτια ευρύχωρα με δυο μπαλκονάκια (ενα κοινό κ ενα ιδιωτικό στη μεριά της κρεβατικαμαρας). Καινούρια έπιπλα, όμορφη διακόσμηση, πολυ πρόσφατα ανακαινισμένοι ολοι οι χώροι !

Ο κύριος Γρηγόρης ευγενέστατος και πραγματικά πολυ εξυπηρετικός ! Πολυ νόστιμη και η σπιτική λεμονάδα που μας περίμενε στο ψυγείο!!

Χρειάζεται αμάξι για τις μετακινήσεις αλλα αυτο ειναι κατι απαραίτητο γενικά για το νησί !

Πολυ κοντά εχει και ενα μικρό σουπερμάρκετ για τα απαραίτητα !

Κανενα παράπονο για τα διαμερίσματα ίσως μονο σαν πρόταση να μπουν κάποια ραφακια στο μπάνιο για να μπορουμε να ακουμπάμε κάποια εξτρα πραγματα ! Λεπτομεριες.

Θα μεινω σιγουρα ξανά οταν επισκεφτώ παλι το πανέμορφο νησί της Κεφαλονιάς !

Ευχαριστούμε για ολα !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, Chiara_Kiara_R
Ο/η GPolatos, Ιδιοκτήτης του Dina Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2017

Chiara σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια. Νοιώθουμε μεγάλη χαρά και ικανοποίηση όταν οι επισκέπτες μας μένουν ευχαριστημένοι κατά την διαμονή τους. Να είσαι πάντα καλά και να δώσεις πολλούς χαιρετισμούς στον Έκτωρα .
Να έχετε καλό χειμώνα.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017

Η καλή διαμονή.....από τον ιδιοκτήτη φαίνεται.....!!! Ο Γρηγόρης άψογος, φιλικός και εξυπηρετικός.Τα δωμάτια άνετα και πεντακάθαρα.Μπορώ να πω ότι οι φωτογραφίες τα αδικούν.Ωραίος, περιποιημένος κήπος. Ανετο πάρκινγκ και ΙΔΑΝΙΚΟΤΑΤΗ τοποθεσία για να γνωρίσει κανείς το νησί με ημερήσιες αποδράσεις. Οταν θα επισκεφτούμε πάλι το νησί,σίγουρα το ίδιο κατάλυμα θα επιλέξουμε.Πραγματικά το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, rourou-xaris
Ο/η Dina A, Ιδιοκτήτης του Dina Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Να είστε πάντα καλά.