Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2017

Οπως είπα το προσωπικό εξαιρετικό ευγενικό φύση όχι θέση μας έδωσαν επίσης εξαιρετικο δωμάτιο. Το ξενοδοχείο ανακαινισμένο παλιο κτισμα παραλιακό με ιδιωτικό χωρο σε μια καλη παραλία (βοτσαλωτή με εξεδρα που σε οδηγει σε 2 μετρα μονο σε αμμο). Τα δωμάτιο ανακαινισμένα με ωραια στρωματα και ωραια αισθηση. Ειναι σιγουρα ενα πολυ καλο τριαρι μεγαλο ξενοδοχειο σιγουρα ομως οχι ενα πολυ καλο τεσσαρι. Το φαγητο πολυ νοστιμο οχι με πολυ μεγαλη ποικιλια το οποιο ομως λογω νοστιμιας δεν με χαλασε αλλα το πρωϊνο σιγουρα θελει βελτειωση απαραδεκτο λογω περιοχης οι τυποποιημενοι χυμοι πορτοκαλι χειριστης ποιοτητας και χωρις αυγα ματι που ολα τα 4στερα σερβιρουν, ενω αυγα γενικα ειχε τα βραστα τα πολυβρασμενα και καφε μονο ελληνικο ή γαλλικο. Γενικα ομως τα υπολοιπα γευματα ηταν πολυ καλα και με επωνυμη μπυρα στα all inclusive πακετα. Επισης στο μπαρ σερβιρονται επωνυμα αλκοολ. Αν εκαναν upgrade και τους χυμους τους στο all inclusive θα ηταν σιγουρα πολυ καλα. Διοτι ως Ελληνες και οχι Γερμανοι θελουμε κατι δροσιστικο στην πισινα και οχι επωνυμη μπυρα ή αλκοολ ειναι μικρο το κοστος για χυμους για να ειναι στο μπαρ ολα τελεια. Επισης ο καπουτσινο freddo 3.5 ευρω πολυ ακριβος για την ποιοτητα που σερβιρει ακομη και για τους all inclusive πελατες. Γενικα ειμαι ομως πολυ ικανοποιημενος λογω γευσης φαγητου, καθαριοτητας, ευγενειας προσωπικου ,ανακαινισμενων χωρων καλων air condition και κρεββατιου - στρωματος. Σιγουρα θα ξαναρχομουν. Ως μεγαλο ξενοδοχειο τριαστερο εξαιρετικο 10/10 ως μεγαλο ξενοδοχειο τετραστερο 7/10.

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, IRAKLISMORAITIS
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 ζευγάρια για ένα 2ημερο... Ήταν πολύ όμορφο το ξενοδοχείο με εξαιρετικό πρωινό. Μετανιώσαμε που δεν κλείσαμε με ημιδιατροφή. Σαν αρνητικό σχόλιο θα γράψω ότι η πισίνα ξέβαφε Κ δεν ήταν πολύ καθαρή Κ πως η παραλία μπροστά απ το ξενοδοχείο είναι χάλια... όμως υπάρχει η παραλία στο Κονδύλη όπου πραγματικά τα σπάει, ρωτήστε για να πάτε !!!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Μαρία Μ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα λόγια είναι περιττά. Έχοντας πολύ καιρό να κάνουμε διακοπές,διαβάζοντας τις κριτικές κ καθώς κλείσαμε το πακέτο από προσφορά μέσω ίντερνετ φοβόμασταν ότι δε θα αξίζει. Όχι απλά μας διέψευσαν,περάσαμε ένα απ τα ομορφότερα τετραήμερα της ζωής μας. Από τη στιγμή που βγήκαμε από το ταξί η ησυχία,το πράσινο,η πισίνα κ το ξενοδοχείο μας ενθουσίασαν. Στη ρεσεψιόν αντικρίσαμε ένα προσωπικό ευγενέστατο,εξυπηρετικοτατο κ τόσο χαμογελαστό που μας σιγουρεψε ότι θα περάσουμε υπέροχα. Το δωμάτιο υπέροχο,η θεά μαγική(βλέπαμε μόνο θάλασσα από το κρεβάτι),όλα πεντακάθαρα,η ποικιλία στα γεύματα τεράστια,η ποιότητα εξεταστική,τα ποτά στο all inclusive ήταν teachers whisky,serkova vodka,apperol,άλφα μπύρα,το λευκό χύμα κρασί υπέροχο,η πισίνα υπέροχη κ καθαρή... Όλα άψογα.. Ότι κριτικές διάβασα δεν είχαν καμία επαφή με αυτό που ζήσαμε.. Ίσως γιατί ανακαινίστηκε.. είχαμε να επισκεφτούμε το Ναύπλιο χρόνια κ είχαμε σκοπό να το γυρίσουμε κ τελικά τη μια μέρα που έπρεπε να πάμε για να κλείσουμε εισιτήρια,πήγαμε με το ζόρι.. Το συστήνω ανεπιφύλακτα κ θέλουμε να το ξανάεπισκεφτούμε στην πρώτη ευκαιρία... Κελλυ,Γιάννη,Έλενα,Χρήστο κ όλους όσους ξεχνάω τα ονόματα,σας ευχαριστούμε για 4 υπέροχες μέρες!!
ΥΓ Ο κύριος στο barbeque ψήνει καλύτερα από τον παππού κ τον μπαμπά μου μαζί μη το χάσετε!!
See you soon!
Βασίλης & Ειρήνη

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, IreneO945
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2017

2 βραδυες 109 ευρω με ημιδιατροφη.το πρωινο τυπικο ξενοδοχειου,υπηρχε ποσοτητα.
Στο γευμα ειχες 3-4 επιολογες,καθολου ασχημα.
Το δωματιο αδιαφορο,μικρο.παλιο.
Μια χαρα στην πισινα,τσιμπιμενες τιμες εκει.
Εχεις πολυ κοντα τολο,ναυπλιο,να φατε στην παραλι βιβαρι,και με τα ποδια νομιζω παςε.

Συμβουλή: οχι ισογειο.ημαστα 3ο οροφο,μια χαρα.
  • Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Alexis A
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σε καλή ησυχη τοποθεσία, πολύ καλή καθαριότητα, ευγενικο προσωπικό, καλό περιβάλον. Στα αρνητικά οι μικροί χωροι των δωματίων. Πρωινό ικανοποιητικο χωρίς υπερβολες. Θα το συνηστούσα για την περιοχη. Value for money.

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π