“Απλά εξαιρετικό!!!”

Πύλη
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2017

Από τα ωραιότερα εστιατόρια στη Μύκονο που προσφέρει σίγουρα στιγμές χαλάρωσης και απόλαυσης.Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη, το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και ευγενικό.Δεν έχω λόγια για το φαγητό, το οποίο ήταν εξαιρετικό και για αυτό ευχαριστώ τον chef Πασχάλη Ευάγγελο!!!

Ευχαριστούμε, vasilikaki

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017

Εξαιρετικο φαγητο με πολυ ωραια Θαλασσινά. Πολυ καθαρό μαγαζί και το προσωπικό ηταν παρα πολυ ευγενικό. Ισως ενα απο τα ωραιοτερα εστιατορια στη Μύκονο

Ευχαριστούμε, Alexandra M
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2016

Περασαμε καταπληκτικα.Εξαιρετικη κουζινα,φιλοξενο σερβις και αξεπεραστη θεα.Με λιγα λογια ολα ηταν οπως επρεπε για ενα τελειο μεσημερι.Ευχαριστουμε παρα πολυ για ολα!

Ευχαριστούμε, epifanio06
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2016

Πήραμε το ταρτάρ σολωμού με αβοκάντο και το κριθαρώτο με όστρακα ήταν υπέροχα όπως και η σαλάτα Πύλη. Η εξυπηρέτηση όπως και φαγητό ήταν τέλεια!!

Ευχαριστούμε, vassiaskouro
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2016

Άψογη εξυπηρέτηση και φαγητό! Μας το προτείνανε και πήγαμε το τελευταίο μας βράδυ στη Μύκονο, δοκιμάσαμε σαλάτα Πύλη και το υπέροχο ταρτάρ σολωμού με αβοκάντο και αγγούρι, εγώ πήρα τα linguini με γαρίδες και ο σύζυγός μου το κριθαρώτο με όστρακα... δέν έχω λόγια... Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα για το ειδιλιακό του περιβάλλον με θέα το νησί της Δήλου απέναντι, την φιλική εξυπηρέτηση και τα πραγματικά τόσο νόστιμα πιάτα του! την επόμενη φορά στο υπέροχο νησί σας θα σας ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, tsipiriki

Πύλη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Ιωάννης, Μύκονος

Πύλη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!