Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο ξενοδοχείο!Πεντακάθαρο δωμάτιο και πολύ δροσερό!Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό !Πολύ καλό πρωινό!Ελπίζω να μπορέσουμε να το επισκεφτούμε ξανά!Και σε συνδυασμό με το υπέροχο νησί της Νάξου,οι διακοπές μας κύλησαν υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, ntainaan
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με την οικογένεια μου σε αυτή την υπέροχη μονάδα. Η τοποθεσια είναι καταπληκτική καθως βρίσκεται σε μια ήρεμη περιοχή, πολύ κοντά στην χώρα της Ναξου και παράλληλα έξω από αυτή. Ο ιδιοκτήτης είναι πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να σας κάνει ευχάριστη της διαμονή. Το πρωινό είναι πλούσιο και σίγουρα μας άφησε ευχαριστημένους. Το δωμάτιο μεγάλο και με πολύ ωραία διακόσμηση. Σίγουρα στο επόμενο ταξίδι στην Νάξο η διαμονή μας θα είναι πάλι έδω !! Μιας και ο ίδιος είμαι ξενοδόχος το συνιστώ ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, santokos
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφα διακοσμημένο petite ξενοδοχείο. Η ευγενεια του ιδιοκτητη ηταν εξαιρετική ! Μας κερασανε σπιτικη υπεροχη λεμοναδα με του πιυ φτασαμε και μας βοηθησαν με εναν χαρτη σημειωνοντας τις καλυτερες επιλογες για ξεναγηση, ποτο και φαγητο για ολα τα γουστα. Ήταν παντα ετοιμοι να μας εξυπηρετησουν.
Η καθαριοτητα υποδειγματική! Το κρεβατι τεραστιο με cocomat στρωμα.
Εμιες δυστυχως μειναμε σε ενα υπερβολικά μικρό δωμάτιο στην ακρη του κτισματος, οπου το μπαλκονι δεν μπορουσε να μας εξυπηρετησει γιατι παροτι ειχε υπεροχη θεα ειχε απο το πρωι ως το βραδυ ηλιο! Αποτελεσμα ήταν ακομα και το πρωινο (που σερβερεται στο δωματιο) να το τρωμε βιαστικα μεσα στο δωματιο. Το δωματιο πεντακαθαρο αλλα υπερβολικα μικρό. Δεν υπηρ ε χωρος ουρε για να ακουμπισουμε τις βαλιτσες μας γι αυτο. Κριμα γιατι τα διπλανα δωματια ητανε ολα μεγαλα οπως μας εξηγησαν, και πραγματικα ζηλευαμε τα μπαλκονακια στα οποια ολοι οι υπολοιποι επισκεπτες απολαμβαναν το πρωινο τους ή εναν απογευματινο καφε.
Δεν εχω να πω ας ημα λογια εκτος του οτι ειμασταν ατυχοι και κοιμηθηκαμε στο μικροτερο δωματιο του ξενοδοχειου.
Γενικα το μικρο αυτο ξενοδο ειο εχει δυναμικη να γινει ενα υπεροχο μικρο ξενοδοχειο, ομως θελει ακομα καποια πραγματα να γινουν για να πετυχει το στοχο του.
Χρειαζεται να διαμορφωθει ο πολυ μεγαλος εξωτερικος χωρος, και να φροντιστει παραπανω το πρωινο που ηταν τυπικο και μικρο. Οχι πως μας αρνηθηκαν κατι, αλλα οι επιλογες μας ηταν μικρες και οι εγκαταστασεις του δεν επετρεπαν ισως στο προσωπικο να μας ικανοποιησει.
Κερδιζει σε ποντους και σε βαθμολογια επειδη ηταν πραγματικα υπεροχης αισθητικης, ηταν πεντακαθαρο, καινουργιο και φυσικα ο ιδιοκτητης ειχε την διαθεση και την ευγενια να εξυπηρετησει. Νομιζω χρειαζεται δυο τρεις βελτιωσεις στα σημεια που αναφερθηκα, προκειμενου να πετυχει τους στοχους του ιδιοκτητη του.
Το προτεινω αλλα να μεινετε σε ενα απο τα μεγαλυτερα δωματια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, StellaK308
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος της σουίτας το όμορφα διακοσμημένος! Λεπτομέρειες που ξεχωρίζουν και όμορφες πινελιές παντού. Πεντακάθαρα δωμάτιο! Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό (το παιδί που μας υποδέχτηκε ήταν πολύ ευγενικός και πρόθυμος να μας μιλήσει σε ο,τι ρωτούσαμε για το νησί)! Η τοποθεσία είναι ιδανική για την χαλάρωση που προσφέρουν οι σουίτες! Σίγουρα μια επιλογή που αξίζει!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Πολυξένη Β
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εντυπωσιακό, φινετσάτο, άκρως κυκλαδίτικο, πολύ καλή τοποθεσία (κοντά στο αεροδρόμιο και στις καλύτερες παραλίες του νησιού) και σίγουρα η καλύτερη διαμονή μου μέχρι σήμερα στη Νάξο!

Μπράβο Αντώνη,
θα τα πούμε και του χρόνου !

Ευχαριστώ πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016