“Ταβέρνα απο άλλη διάσταση!!”

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης
Περιγραφή: Καλωσήλθατε στην οικογενειακή παραδοσιακή ταβέρνα ''Ο Γιαννούλης''! Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε υπέροχες γευστικές εμπειρίες, συνδυάζοντας,τα αγνά υλικά,τις παραδοσιακές γευστικές συνταγές μας που είναι σε απόλυτη ταύτιση με την άμεση εξυπηρέτηση σας στις πιο εξαιρετικές τιμές της αγοράς. Ελπίζουμε μέσα απο τις σπεσιαλιτέ μας να γευτείτε όλη την ομορφιά της Νάξου!
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Η ταβέρνα έχει παραδοσιακά σερβίτσια και σε μεταφέρει σε άλλη εποχή. Πηραμε μιδοπίλαφο και ξιφια στα κάρβουνα. Ηταν πολύ έυγεστα και οι μερίδες για γίγαντες!! Σκάσαμε απο το φαγητό!! Οι τιμές είναι πολύ λογικές. Το προσωπικό είναι εξυπηρετικό και φιλικό. Μας κέρασαν φάβα στην αρχή και γλυκό με ρακί. Ίσως έιναι ή καλύτερη ταβέρνα του νησιου Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως!!

1  Ευχαριστούμε, 597gregory8

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό και ποιοτικό φαγητό! Μεγάλες μερίδες με πολλά κεράσματα, ρακές και γλυκά! Πολύ φιλόξενο προσωπικό!

2  Ευχαριστούμε, Basilis k
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορο σερβις και με το χαμογελο πάντα στα χείλη τους νόστιμα φαγητά σε προσιτές τιμές σε ωραίο περιβάλλον το κέρασμα στο τέλος όλα τα λεφτά να είσαστε καλά παιδιά εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, MFG1994
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Επισκεφθηκαμε την ταβέρνα.Εγκαρδιο χαμογελαστό καλωσορισμα από όλα τα παιδιά του μαγαζιού.Ο Νικόλας εκπληκτικός καλοσυνάτος..Από το μαγαζί μας πρόσφεραν για καλωσόρισμα φάβα κ μαυρομάτικα.Επιλεξαμε το αρνάκι στο φούρνο με πατουδα ,το τοπικό ρόστο κ ντάκο με ξινομυζήθρα.Για όλα αυτά μόνο 32,00€.Ολα τέλεια ,μεγάλες μερίδες.Μας κέρασε ο Νικόλας εκπληκτικό ντόπιο κρασί από την Μ.Βιγλα.Εξαιρετικο επίσης το εκμέκ καταιφι από ένα κομμάτι ανά άτομο και το ρακί που μας κέρασαν.Ευχαριστουμε για το κέρασμα των δύο ελληνικών καφέδων.
Πολλά συγχαρητήρια για την θετική αύρα που βγάζετε.
Μαρια-Πετρος από Πατρα

1  Ευχαριστούμε, MARPETRPatra
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενεστατο προσωπικο, μας κέρασαν και 2 γύρο ποτά και γλυκό.
Προσοχή στις μερίδες. Είναι νόστιμες και ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ.

1  Ευχαριστούμε, georgekortesis

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος
Άγιος Προκόπιος, Νάξος

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!