“ΧΑΜΟΓΕΛΟ ”

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης
Περιγραφή: Καλωσήλθατε στην οικογενειακή παραδοσιακή ταβέρνα ''Ο Γιαννούλης''! Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε υπέροχες γευστικές εμπειρίες, συνδυάζοντας,τα αγνά υλικά,τις παραδοσιακές γευστικές συνταγές μας που είναι σε απόλυτη ταύτιση με την άμεση εξυπηρέτηση σας στις πιο εξαιρετικές τιμές της αγοράς. Ελπίζουμε μέσα απο τις σπεσιαλιτέ μας να γευτείτε όλη την ομορφιά της Νάξου!
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορο σερβις και με το χαμογελο πάντα στα χείλη τους νόστιμα φαγητά σε προσιτές τιμές σε ωραίο περιβάλλον το κέρασμα στο τέλος όλα τα λεφτά να είσαστε καλά παιδιά εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, MFG1994

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Επισκεφθηκαμε την ταβέρνα.Εγκαρδιο χαμογελαστό καλωσορισμα από όλα τα παιδιά του μαγαζιού.Ο Νικόλας εκπληκτικός καλοσυνάτος..Από το μαγαζί μας πρόσφεραν για καλωσόρισμα φάβα κ μαυρομάτικα.Επιλεξαμε το αρνάκι στο φούρνο με πατουδα ,το τοπικό ρόστο κ ντάκο με ξινομυζήθρα.Για όλα αυτά μόνο 32,00€.Ολα τέλεια ,μεγάλες μερίδες.Μας κέρασε ο Νικόλας εκπληκτικό ντόπιο κρασί από την Μ.Βιγλα.Εξαιρετικο επίσης το εκμέκ καταιφι από ένα κομμάτι ανά άτομο και το ρακί που μας κέρασαν.Ευχαριστουμε για το κέρασμα των δύο ελληνικών καφέδων.
Πολλά συγχαρητήρια για την θετική αύρα που βγάζετε.
Μαρια-Πετρος από Πατρα

1  Ευχαριστούμε, MARPETRPatra
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενεστατο προσωπικο, μας κέρασαν και 2 γύρο ποτά και γλυκό.
Προσοχή στις μερίδες. Είναι νόστιμες και ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ.

1  Ευχαριστούμε, georgekortesis
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το βρήκαμε μέσω του tripasvisor βάσει κριτικών. Η πραγματικότητα ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Πεντανοστιμο φαγητό, μεγαλη ποικιλία, τεράστιες μερίδες, απίστευτα ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα στο μαγαζί, οι προτάσεις του προσωπικού απόλυτα επιτυχημένες και οι τιμές πολύ χαμηλές. Δεν πρόλαβα να βγάλω φωτογραφίες να ανεβάσω. Επιφυλάσσουν για την επόμενη φορά που δεν θα αργήσει να έρθει....

2  Ευχαριστούμε, 146fotism
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Ταβέρνα κοντά στη παραλία του Αγ. Προκοπίου, δημοφιλής και με πλούσιο μενού.

Όμως πολύ οχλαγωγία λόγω δυνατής μουσικής και λόγω των σερβιτόρων που μάλλον θέλουν να δώσουν ζωντάνια στο μαγαζί αλλά καταλήγουν να φωνάζουν συνεχώς και να λένε εκφράσεις που δεν χρειάζονται.

Το φαγητό σχετικά καλό, στα συν τα πολλά κεράσματα και στην αρχή (φάβα κ μαυρομάτικα) και στο τέλος γλυκό και ρακί.

Για μεσημεριανό γεύμα μετά τη θάλασσα.

1  Ευχαριστούμε, gastronomad16

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος
Άγιος Προκόπιος, Νάξος

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!