“Νοστιμο σπιτικό φαγητο”

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης
Περιγραφή: Καλωσήλθατε στην οικογενειακή παραδοσιακή ταβέρνα ''Ο Γιαννούλης''! Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε υπέροχες γευστικές εμπειρίες, συνδυάζοντας,τα αγνά υλικά,τις παραδοσιακές γευστικές συνταγές μας που είναι σε απόλυτη ταύτιση με την άμεση εξυπηρέτηση σας στις πιο εξαιρετικές τιμές της αγοράς. Ελπίζουμε μέσα απο τις σπεσιαλιτέ μας να γευτείτε όλη την ομορφιά της Νάξου!

Δύο ατομα μοιραστηκαμε μια χωριάτικη, μια μερίδα μπιφτέκια και 1/4 ούζο 28 ευρώ. Πολύ λογική τιμή και χορτάσαμε. Ευγενικό το προσωπικό και πολύ νόστιμο το φαγητό! Θα ξαναπήγαινα οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, Patritsia G

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμαστε την Νάξο τρια χρόνια τώρα...το εστιατόριο Γιαννούλης είναι ένας απο τους λόγους που πηγαίνουμε κάθε χρόνο...Νοιώθεις σαν να το έχει κάποιος φιλος η ο αδερφός σου!Φρεσκα όλα κάθε μέρα...Προϊόντα απο την Ναξο,τελεια μαγειρεμένα,με γεύσεις που σου μένουν αξέχαστες...Ευγένεια και εξυπηρέτηση τόσο στους Έλληνες όσο και στους τουρίστες..Οικογενειακή επιχείρηση που όλα τα μέλη της είναι εκεί να σου προσφέρουν όλα τα καλά μέσα απο την καρδιά τους με χαμόγελο...Κάθε χρόνο θα μαστε εκεί στις διακοπές μας...

Ευχαριστούμε, pante1111
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Τι φαγητό Παναγίτσα μου η κ. Πόπη στην κουζίνα και ο κ. Δημήτρης και ο γιος τους Νικόλας θαυμάσιοι ΘΑΝΑΣΗΣ-ΙΩΑΝΝΑ

1  Ευχαριστούμε, Vacation15207865367
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πριν πάμε στην Νάξο είχαμε διαβάσει πως πρέπει να πάμε να φάμε στην Ταβέρνα του Γιαννούλη και έτσι κάναμε. Το πρώτο μας βράδυ στο νησί πήγαμε για φαγητό στην Ταβέρνα και είχα ουρά Σεπτέμβρη μήνα. Δεν είναι τυχαίο λέμε αυτό. Καθώς περιμέναμε μας υποδέχτηκαν με κρασί (σε άλλα μαγαζιά όσο και να περιμένεις ούτε νερό δεν φέρνουν) και όταν έφτασε η ώρα να κάτσουμε στο τραπέζι μας κέρασαν φάβα κρεμμύδι και ελιές. Στα του φαγητού οι μερίδες είναι τεράστιες και όλα ήταν πολύ νόστιμα. Βέβαια οι τιμές ήταν ένα τσακ πάνω από το κανονικό αλλά χαλάλι βλ καλαμάρι γεμιστό 15€ αλλά αξίζει και το τελευταίο €. Την ώρα που τρώγαμε μας κέρασαν και μπύρα πράγμα που δεν το έχουμε ξανά δει αλλού όσο και αν έχουμε γυρίσει σε πολλά μέρη και στο τέλος έρχεται και το γλυκάκι σου.. Περιττό να πω ότι σκασαμε στο φαΐ. Ετσι λοιπόν πήγαμε και το τελευταίο βράδυ για φαγητό εκεί και πάλι μια από τα ίδια. Τα κεράσματα να μην σταματάνε.

Τέλος θέλω να σταθώ στα παιδιά που τρέχουν την ταβέρνα. Ένα μεγάλο μπραβο σας. Μακάρι να ήταν πολλά μαγαζιά με την δική σας όρεξη για δουλειά. Φυσικά και αξίζει να πάτε στο μαγαζί.

Θάνος - Ρουλα 9/2019

Ευχαριστούμε, thanosr92
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκεφθηκαμε με τον αντρα μου την προηγουμενη εβδομαδα 2 φορες το εστιατοριο Γιαννουλης!!! Φαγαμε μεσημερακι προς απογευμα γιατι βραδυ υπαρχει μεγαλη αναμονη λογω της καλης ποιοτητας φαγητου εξου και η αναμονη!Εμεις τις 2 μερες εκει δοκιμασαμε σουτζουκακια με πατατες, σαρδελες ψητες με συνοδεια υπεροχη σαλατα απο ντοματα αγγουρι μαρουλι, χωριατικη σαλατα με φετα ναξου, μπεκρη μεζε με πιπεριες και μακαροναδα καρμποναρα! Στην αρχη ερχεται κεραασμα απο τοπικη φαβα και μαυροματικα σαλατα!! Οι τιμες λογικες για την ποσοτητα και την ποιοτητα! Στο τελος ερχεται κεραασμα απο τοπικο γλυκο οπως γαλακτομπορεκο η μπακλαβας κανταιφι μαζι με ρακι η καφεδακι αναλογα την προτιμηση του καθενος!!! Το προσωπικο ηταν ευγενικοτατο και εξυπηρετικοτατο!!! Το συνιστουμε ανεπιφυλκτα!!!

Ευχαριστούμε, Potoula L

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέλανες, Νάξος

Μικρή Βίγλα, Νάξος

Παραδοσιακή Ταβέρνα Ο Γιαννούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!