Μαρία Χ

Εξαιρετικό !

Κριτική για: Katerina Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 20 Ιουλ 2021
Το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό, οι άνθρωποι πολύ ευγενικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν. Η πισίνα πολύ καθαρή, όχι πολύ μεγάλη. Βρίσκεται πολύ κοντά στην παραλία και έχει πολλές επιλογές εκεί κοντά. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Περάσαμε πολύ όμορφα !
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
143 €
    328 €
    332 €
Άγιος Προκόπιος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη η διαμονη μας στο Κατερινα!
Φανταστικη τοποθεσια ακριβως διπλα απο την παραλια του αγιου προκοπιου 2’ με τα ποδια!
Τα αδερφια που το εχουν ευγενεστατοι και εξυπηρετικοτατοι! Ειχαμε μαζι και το σκυλακο μας και ηταν πολυ δεκτικοι και καλοι και σεβαστηκαν τις επιθυμιες μας.
Τιμιο και το πρωινο τους!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, nninaz
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο πραγματικό κοσμηματακι της Νάξου.. τα παιδιά ευγενικά το πρωινό πολύ καλό η τοποθεσία τέλεια η πισινα πεντακαθαρη και το δωμάτιο προσεγμένο με καθημερινή περιποίηση και αλλαγή πετσετων και σεντονιων..Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες διακοπές..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, stratosmadrid
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία πάρα πολύ καλή!!! Η πλαζ απέχει δύο λεπτά μακρυά όπως και η στάση για τα λεωφορεία! Οι εγκαταστάσεις είναι άψογες, η πισίνα πάντα καθαρή με άνετες ξαπλώστρες Κ ομπρελες. Το δωμάτιο πολύ άνετο με ωραίο στρώμα μεγάλη τηλεόραση και δυνατό κλιματισμό και πάντα καθαρό!!!Το πρωινό πλούσιο με πάρα πολλές επιλογές γλυκού αλμυρού και καφέ!Το προσωπικό πάντα ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Theoodooou
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πέντε (05) ημέρες και τολμώ να πω πως ενθουσιάστηκα.Ολο το πακέτο ηταν απίστευτο.Ο υπεύθυνος του ξενοδοχείου όπως και όλοι υπάλληλοι του ξενοδοχείου ηταν επαγγελματίες με ανεπτυγμένο το αίσθημα της φιλοξενίας.Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, theot774
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο ήταν εκπληκτική! Το προσωπικό ήταν ιδιαιτέρως ευγενικό και φιλικό! Επιπλέον το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία καθώς η παραλία του Αγίου Προκοπίου απέχει ούτε 100 μέτρα! Όλα ήταν εξαιρετικά σίγουρα αν ξανά επισκεφτώ την Νάξο (κάτι το οποίο σίγουρα θα κάνω) πάλι αυτό το ξενοδοχείο θα προτιμήσω για την διαμονή μου!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, elena90g