Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό! Η παραλία κοντα όλα είναι κοντα ! Το ξενοδοχείο καθαρό με μοντέρνους μηχανισμούς! Το πρωινό κακο και οι καφέδες επισης! Η ναξος είναι πιο φθηνή από την Πάρο και για δυο μέρες πληρώσαμε 600€ είχαμε ελεύθερη πρόσβαση στα σπα και τζακούζι ! Στην παραλία πληρώνεις 12-20€ ξαπλώστρα + αυτό που θα πάρεις! Παραλία τέλεια και το ταξί για χώρα 12€! Το ξενοδοχείο έχει ωραία θεα και είναι ήσυχα είναι καθαρά νησιωτικό! Έχει υπόγειο για αμάξι έχει πισινα πάνω,έχει 3 ορόφους και η ρεσεψιόν λίγο ντεμοντέ !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Resort764371
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η βαθμολογία μου είναι αυτή διότι το ξενοδοχείο είναι πέντε αστέρων και από τα πιο ακριβά στην Νάξο .
Από την εμπειρία μου θα το έλεγα τεσσάρων αστέρων. Το μόνο που ήταν πέντε αστέρων ήταν η ευγένεια του προσωπικού . Το πρωινό μέτριο , κακής ποιότητας και εμφάνισης. Το δωμάτιο άνετο αλλά άχρωμο και δεν θα το έλεγα πεντακάθαρο. Το δωμάτιο είχε υπηρεσία καθαριότητας 10-2 μμ. Ενώ το νερό της βρύσης δεν ήταν πόσιμο μου έδωσαν για διαμονή μιας εβδομάδας δωρεάν δυο μικρά μπουκαλάκια νερό και τρία αεριούχα αναψυκτικά . Τα σεντόνια και το στρώσιμο κρεβατιού κάθε άλλο παρά πέντε αστέρων . Δεν υπήρχε ένα ωραίο σαλόνι με έναν αναπαυτικό καναπέ να καθήσεις. Μόνοι κοινόχρηστοι χώροι η μεγάλη ρεσεψιόν και η ταράτσα με την πισίνα και το εστιατόριο με τα λίγα τραπέζια . Το φαγητό του εστιατορίου μέτριο . Και την ημέρα στην ταράτσα πολλή ζέστη.
Γενικώς το ξενοδοχείο αυτό δεν άξιζε τα 225€ +4€ φόρο ημερησίως . Στην Νάξο υπάρχουν εξαιρετικά καταλύματα με πολύ λογικές τιμές κι ας μην είναι πεντάστερα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Aikaterini2013
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό ξενοδοχείο στην καλύτερη σχέση ποιότητας και τιμής!το προτείνω ανεπιφύλαχτα σε όσους θα ήθελαν να διαμείνουν στο νησί της Ναξου!ειναι ακόμα καλύτερο από ότι στις φωτογραφίες και η εξυπηρέτηση από το προσωπικό είναι φοβερή ..!σιγουρα την επόμενη φορά θα το ξανά επισκεφτούμε ♥️

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, iwannapapanagiwtou98
Ο/η NaxosIslandFrontDesk, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Naxos Island Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα πανέμορφα σχόλια! Πραγματικά απολαμβάνουμε να εξυπηρετούμε τους φιλοξενούμενούς μας κι αυτό φαίνεται :) Την επόμενη φορά ελπίζουμε να μείνετε περισσότερες μέρες για να προλάβετε να γνωρίσετε και την ενδοχώρα του νησιού. Η Νάξος προσφέρει πολύ περισσότερα από τις εξωτικές της παραλίες, και θα χαρούμε να σας βοηθήσουμε να την εξερευνήσετε ολόκληρη. Κλείστε εισιτήρια για το επόμενο καλοκαίρι!

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε μια σουίτα με υδρομασάζ και το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και με ωραία διακόσμηση. Η τοποθεσία είναι ιδανική για να επισκεφθεις με τα πόδια την πιο φημισμένη τοποθεσία του νησιού. Όλες οι εγκαταστάσεις είναι πολύ προσεγμένες αλλά το εστιατόριο χρήζει άμεσα βελτίωσης για να ανταποκρίνεται στα δεδομένα ενός πεντάστερου ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, _Mary_Kanellos
Ο/η Naxos-island-Hotel, Διευθυντής του Naxos Island Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητή κυρία Μαίρη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε λίγο από το χρόνο σας ώστε να γράψετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι βλέποντας αυτό σας το σχόλιο, γιατί νιώθουμε πως έχουμε καταφέρει να έρθουμε ένα βήμα πιο κοντά στο στόχο μας. Χαιρόμαστε πολύ που μπορέσαμε να συνεισφέρουμε στο να περάσετε όμορφα και θέλαμε πολύ να σας ξανά έχουμε στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα βρίσκεστε στην Νάξο.

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετή φασαρία και όχι φρέσκο πρωινό και φαγητό. Καλο ξενοδοχείο και πολυ βολικό με άμεση πρόσβαση στην φοβερή παραλία κάτι που βολεύει οικογένειες. Θετικό επίσης το υπόγειο πάρκινγκ. Σίγουρα όμως όχι για 5 αστέρων και επομένως αρκετα ακριβό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
5  Ευχαριστούμε, Stratos-Irene B