Νίκος Σ

ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ

Κριτική για: Lianos Village Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 22 Ιουλ 2022
Επισκέφθηκα τη Νάξο στις 18/7/22 με την οικογένεια μου. Μετά απο μια δυσάρεστη περιπέτεια που είχα με κάποιον ξενοδόχο κατέληξα ψάχνοντας στο liannos village. Εξαιρετικό σε όλα του, το προσωπικό του απίστευτα ευγενικό και εξυπηρετικό, τα δωμάτια πεντακάθαρα, η θέα του εξαιρετικη, το πρωινό του πλούσιο και νοστιμότατο. Σίγουρα θα ξαναπάω
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Petros Armakollas, Marketing του Lianos Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 10 Οκτ 2022
Αγαπητέ Νίκο,

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι χαρά μας που μπορέσαμε να βοηθήσουμε να έχετε εσείς και η οικογενειά σας όμορφες διακοπές.
Θα είναι χαρά μας να σας υποδεχθούμε και στο μέλλον.

Με εκτίμηση
0.9 χλμ. από Lianos Village Hotel
Πισίνα
Άγιος Προκόπιος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Πολύ καθαρό και προσεγμένο δωμάτιο. Ευρύχωρο. Εξαιρετικό το πρωινό με τοπικά προϊόντα. Προσχαρο και εξυπηρετικό προσωπικό. Σε επόμενη επίσκεψη μας στην Νάξο σίγουρα θα το προτιμήσουμε. Value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 819evangeliaa
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τοποθεσία, ωραιοι εξωτερικοι χωροι και πισινα, καθαρα δωματια , υπέροχο πρωινο μα πανω απο ολα υπεροχοι ανθρωποι! Αληθινα ευγενεις και κανουν τα παντα για να σε εξυπηρετησουν!
Ευχαριστουμε παιδια για όλα! Θα σας δουμε του χρόνου!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, mariamK2683RT
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Πανέμορφος χώρος με ανακαινισμένα δωμάτια!!! Δεν έχω λόγια να εκφράσω για την υπέροχη οικογένειά που Μας υποδέχθηκε η μητέρα της οικογένειας μας σκέπασε με την αγκαλιά της! τα τέσσερα αδέρφια ήταν πάντα δίπλα μας σε ό,τι τους χρειαζόμασταν ότι κι αν μας προτείνανε να κάνουμε μας έμεινε αξέχαστο !το συστήνω ανεπιφύλακτα και θα ‘θελα να ξανα έρθω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, dimitrat940
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2021

Πεντακάθαρα, πολύ όμορφα δωμάτια, ανακαινισμένα, και άριστη φιλοξενία!! Οι οικοδεσπότες μας υποδέχτηκαν με ζεστασιά και χαμόγελο!! Πρόθυμοι να μας κατατοπίσουν στο νησί, ο,τι μας πρότειναν ήταν εξαιρετικό!! Το πρωινό στην πανέμορφη βεράντα κάτω από την πέργκολα από μπαμπού και με θέα θάλασσα πραγματικά αξίζει, καθώς όλα τα προιόντα είναι ντόπια, αγνά και πεντανόστιμα! Σπιτικές πίτες, ομελέτες, γραβιέρα νάξου και τοπικό γιαούρτι, μαρμελάδες σπιτικές και πεντανόστιμα σπιτικά κέικ!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, ellada_if
Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2021

Μείναμε στο lianos village για μια εβδομάδα. Από την πρώτη μέρα κιόλας το προσωπικό ήταν απίστευτο και πολύ ευγενικο. Μας ενημέρωσαν για όλα όσα μπορούμε να δούμε στο νησί, για παραλίες και φυσικά για τα εστιατόρια. Μας εξυπηρέτησαν με την ενοικίαση αυτοκινήτου και μπορώ να πω πως το προσωπικό είναι εκεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να σας εξυπηρετήσουν χωρίς κούραση και γκρίνια. Τα τέσσερα αδέρφια Χρυσόστομος Ειρήνη Στέλλα και Γιώργος βρίσκονται πάντα στη διάθεσή σας και φυσικά η μητέρα τους ένας γλυκύτατος άνθρωπος. Τέλος θα ήθελα να πω πως τα καλύτερα κοκτέιλ τα ήπιαμε στο ξενοδοχείο από τα χεράκια της Βάσως. Η εμπειρία μοναδική όλα άψογα και φυσικά η πρώτη επιλογή για διακοπές την επόμενη φορά στη ναξο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, MICHAILGIALLOURIS