Priceline
Go to your Happy Price
Trip.com
Vio.com
Είρηνη Σ

Καταπληκτική Εμπειρία ναξιακής φιλοξενίας!

Κριτική για: 18 Grapes Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 26 Νοε 2023
Υπέροχο πολυτελές ξενοδοχείο στον Αγ. Προκόπιο! Είχαμε μια θαυμάσια εμπειρία και διαμονή! Το δωμάτιό μας πραγματικά ευρύχωρο, καθαρό και με εξαιρετική θέα!
Το πρωινό πεντανόστιμο, χορταστικό και με με πολλές επιλογές! Το εστιατόριο μας ενθουσίασε! Η γαριδομαλαρονάδα και το φαγκρί φρικασέ μαυγευτικά! Τα συνδυάσαμε με το 18grapes κρασί από τον αμπελώνα των ιδιοκτητών! Η πισίνα ήταν θερμαινόμενη οπότε την χαρήκαμε! Το μπαρ έχει θέα στην παραλία του Αγ. Προκοπίου και στις αλυκές! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Μαρία, σε ευχαριστούμε για όλα!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Συμβουλή: Το εστιατόριο και το σπα
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
83 €
    379 €
0.5 χλμ. από 18 Grapes Hotel
Άγιος Προκόπιος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2023

Υπέροχη τοποθεσία!! Πολυ καλη εξυπηρέτηση !! Το πρωινό υπέροχο, έχεις πολλές επιλογές!!
Όμορφη θεα στο rooftop για να δειτε το ηλιοβασίλεμα και να απολαύσετε ενα κοκτέιλ!! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Vasiliki F
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2022

Το ξενοδοχείο είναι υπέροχο, πολύ ωραία δωμάτια, το προσωπικό πολύ ευγενικό, πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Το φαγητό πολύ νόστιμο και από ποσότητα τρομερό .. οι χώροι του ξενοδοχείου είναι ωραίοι υπέροχοι . Σας το συνιστούμε ανεπιφύλακτα !!! Μπράβο σας παιδιά

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, Anna_Orf0909
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ύπνος 🔝 πρωινό 🔝 άνθρωποι-εξυπηρέτηση 🔝 καθαριότητα 🔝 Τοποθεσία 🔝φιλοξενία 🔝
Ενα ξενοδοχείο με ανθρώπους γεμάτους ήθος και αξίες, έτοιμοι να σε φιλοξενήσουν στην αύρα της Νάξου 🔆 A value for money Naxian experience 👌🏼

1  Ευχαριστούμε, TwoIslandsdallas
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο από όλες τις απόψεις !!!
Πανέμορφη διακόσμηση, πεντακάθαρο, μεγάλα ομορφα δωμάτια, ησυχία, χαλάρωση!
Το ξενοδοχειο ειναι πολύ ομορφα διακοσμημενο, τα δωματια πολύ σύγχρονα με όλες τις ανέσεις και άψογα διακοσμημένα, το κρεβάτι τεράστιο με υπέροχα στρώματα, τα σεντονια και οι πετσετες αφρατα, τακαλλυντικά μπάνιου προσεγμενα.
Πραγματικα το ξενοδοχειο σε καθε του λεπτομερεια δείχνει τη διαθεση των ιδιοκτητων να κανουν τους επισκεπτες τους να περασουν τελεια !
Στην υποδοχη μας περιμεναν φρεσκοκομενα φρουτα και κρασι της παραγωγης των ιδιοκτητων. Η πισινα μεγαλη, οι ξαπλωστρες και τα τεραστια κρεβατια γυρω απο αυτην αναπαυτικοτατα. Η εισοδος ομορφη και το προσωπικο φιλικο ευγενικο και εξυπηρετικό.
Το φαγητο υπεροχο , σεβεται τα ναξιοτικα παραδοσιακα προιοντα και προσφερει στους επισκεπτες μια συγχρονηματια της κυκλαδιτικης κουζινας. Μεγαλες μεριδες, φρεσκομαγειρεμενες και ο μαγειρας ετοιμος να εξυπηρετησει καθε παραξενια σου.
Η μουσικη στην πισινα χαλαρη ολοκληρωνε την χαλαρωση.
Πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα αρνητικο.
Επειδη κλεισαμε τη διαμονη μας οντας ηδη στη ναξο, προλαβαμε να δουμε απο κοντα πριν καταληξουμε αρκετα ξενοδοχεια, ακομα μεγαλυτερα, πιο διαφημισμενα και πιο ακριβα.
Πραγματικα η τελικη μας επιλογη δεν μας εκανε ουτε για μια στιγμη να το μετανιωσουμε.
Ειναι ενα ξενοδοχειο που ειναι απο τα δυο τρια καλυτερα του νησιου, εστω και αν ειναι προφανως μικροτερο σε μεγεθος απο καποια αλλα.
Η καλυτερη επιλογη που μπορει να κανει καποιος στην Ναξο και να ικανοποιηθει απολυτα ! Χωρίς μαλιστα να χρειαστει να πληρωσει τις απιστευτες τιμες που ζητανε αλλα ξενοδοχεια που παρεχουν πολυ λιγοτερα.

Το συστηνω ανεπιφυλακτα και παιρνει αξια 5αρι χωρις καμια απολυτως παρατηρηση !
Ευχαριστυμε που κανατε τη διαμονη μας υπεροχη !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, StellaK308
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα πιο όμορφα κυκλαδίτικα ξενοδοχεια! Ιδιαίτερος χώρος με πολύ καλές υπηρεσίες, πολύ υψηλή αισθητική και ποιότητα! Εκπληκτικοί οι χώροι της πισίνας και μοναδικό το roof top με το τζακούζι και το bar με τα εκπληκτικά cocktails!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Eri P